تحلیل‌گر مطرح: احتمال افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت اتریوم بزودی وجود دارد!

اتریوم نیز درست به مانند رقیبش بیت کوین، سال ۲۰۲۰ میلادی را با قدرت آغاز کرده است. با این حال هنوز آن گونه که باید، انتظارات را برآورده نکرده است.

به گزارش آی‌بی تایمز، تحلیل‌گران ماه گذشته پیش‌بینی کردند که قیمت اتریوم تا ۱۵ ژانویه (۲۴ دی) به رقم ۲۴۰ دلار خواهد رسید. این در حالی بود که ارز شماره دو بازار پس از برخورد با مقاومت ۱۸۰ دلاری، با اصلاح قیمت مواجه شد. در حال حاضر هر واحد اتریوم با قیمت ۱۶۴ دلار معامله می‌شود.

 

تحلیل‌گر مطرح: احتمال افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت اتریوم بزودی وجود دارد

تحلیل‌گر مطرح: احتمال افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت اتریوم بزودی وجود دارد

 

 

تحلیل‌گری دیگر همچنان به صعود اتریوم امیدوار است. به عقیده وی قیمت اتریوم با افزایشی صد در صدی به رقم ۳۳۵ دلار می‌رسد. ساتوشی فیلیپر (Satoshi Flipper)، با ۳۹ هزار دنبال‌کننده در توییتر، روز شنبه نوشت:

طبق هدف گذاری من اتریوم به ۳۳۵ دلار می‌رسد.

ساتوشی فیلیپر معتقد است شاخص‌های فاندامنتالی که سبب باقی ماندن قیمت بیت کوین در رقم‌های بالا شده است، به دیگر ارزهای دیجیتال نیز سرایت کرده و آنها را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

به یاد داشته باشید که هاوینگ یا نصف شدن پاداش شبکه بیت کوین تا چند ماه دیگر (خرداد) رخ خواهد داد که به عقیده بسیاری، خود اتفاقی بسیار مثبت برای بازار تلقی می‌شود. این سومین هاوینگ شبکه بیت کوین است. از دو هاوینگ اول این ارز دیجیتال تا به اینجا بیت کوین رشدی ۵,۳۳۳ درصدی را تجربه کرده است؛ اگر همین منوال را در خصوص هاوینگ سوم هم در نظر بگیریم، تا ماه جولای هر واحد بیت کوین با قیمت ۳۳,۰۰۰ دلار معامله خواهد شد.

 

ساتوشی فیلیپر در خصوص هاوینگ عنوان می‌کند:

هاوینگ در یک سال، به تنهایی، نوید سالی صعودی را [برای من] دارد. سالی پر نوسان و صعودی. حس من اینطور می‌گوید.

 

 

تحلیل‌گر مطرح: احتمال افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت اتریوم بزودی وجود دارد

تحلیل‌گر مطرح: احتمال افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت اتریوم بزودی وجود دارد

 

امسال شاهد اجرای یک سافت فورک هم خواهیم بود که با هدف «افزایش کارایی، حریم خصوصی و انعطاف ظرفیت اسکریپتینگ شبکه بیت کوین» صورت می‌گیرد. طی این سافت فورک «bip-schnorr+bip-taproot+bip-tapscript» به لایه اول بیت کوین اضافه خواهد شد. از این سافت فورک به عنوان عاملی دیگر در افزایش پذیرش بیت کوین و افزایش قیمت ارز شماره یک بازار یاد می‌شود.

 

علیرغم اینکه رویدادهای پیش رو تنها مختص بیت کوین هستند، اما ارزهای دیگر بازار نیز از تاثیرات آنها بی بهره نمی‌مانند. شاخص CCI30 که شاخصی قیمتی در خصوص ۳۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار است، از رقم ۲,۵۰۲.۸۷ دلار به ۳,۳۶۰.۴۷ دلار رسیده است.

ساتوشی فیلیپر در بخش دیگری از توییت‌هایش می‌نویسد:

[highlight bgcolor=”#ededaa”]از نقطه عطفی که در کف قیمت قبلی شاهدش بودیم، می‌گفتم اتریوم بخرید. از ۱۳۱ دلار شروع و حالا ۱۸۰ دلار است. اگر مثل من معتقدید که هاوینگ بیت کوین تاثیر خود بر قیمت را [هنوز] نگذاشته است و امسال برای این ارز دیجیتال صعودی است، پس می‌توانید مطمئن باشید که اتریوم هم در این راه با بیت کوین همراه است.[/highlight]

قبلی «
بعدی »

اخبار