طبق گزارش LinkedIn بلاکچین پر تقاضاترین حرفه در جهان

طبق گزارش LinkedIn بلاکچین پر تقاضاترین حرفه در جهان

۲بهمن نود و هشت

 

بلاکچین طبق گزارش LinkedIn  پر تقاضا ترین حرفه در سطح جهان است

بلاک چین یا زنجیره بلاک

طبق گزارش LinkedIn بلاکچین پر تقاضاترین حرفه در جهان ،غول شبکه اجتماعی-LinkedIn-در گزارش اخیر خود مطرح کرده است که در سال ۲۰۲۰ متخصصین بلاکچین مورد تقاضای بسیار بالایی دارند.

در این گزارش بلاکچین در لیست “تخصص های دشوار” بالا ترین جایگاه از لحاظ تقاضا را به خود اختصاص داده است-تخصص هایی از قبیل کاربری در فضای cloud, منطق تحلیلی، هوش مصنوعی، طراحی experience کاربر، تحلیل بازرگانی و بازاریابی شاخه ای.

[highlight bgcolor=”#ddc6a4″]بلاکچین طبق گزارش LinkedIn  پر تقاضا ترین حرفه در سطح جهان است[/highlight]

“بلاکچین در سال ۲۰۰۹ برای تسهیل به کارگیری ارز رمزگذاری شده موجودیت پیدا کرد. اما روش نوین و منحصر به فرد بلاکچین در ذخیره سازی، تأیید اعتبار، صدور مجوز و جا به جایی اطلاعات در بستر اینترنت فرایند رشد تکمیلی را به گونه ای طی کرده است که در ذخیره سازی و انتقال ایمن هر نوع دارایی دیجیتال به کار برده می شود.

شمار کم تعداد متخصصین کار بلد این توانمندی منجر به تقاضای بالا برای آنها شده است.”

در نتایج یکی از مطالعات اخیرِ Indeed مشخص شده است که تعداد فرصت های شغلی در  صنایع مرتبط با بلاکچین و ارز رمزگذاری شده، از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ رشد فزاینده ۲۶ درصدی داشته است.

اگرچه بنا به این مطالعه درخواست کارفرمایان رشد حیرت آوری داشته است، اما همین مطالعه نشان می دهد که در همین بازه زمانی جستجو برای اشتغال مرتبط با بیتکوین، بلاکچین و ارز های رمزگذاری شده افت ۵۳ درصدی داشته است.

بلاکچین طبق گزارش LinkedIn  پر تقاضا ترین حرفه در سطح جهان است

بلاکچین یا زنجیره بلاک

 

“در هر حال، کارفرمایان اتکای دو چندانی روی فن آوری های قابل اطمینان بلاکچین دارند، در نتیجه احتمال وجود فرصت های شغلی فراوان برای کارجویان متخصص حرفه ای و علاقه مندان به این صنعت دور از ذهن نیست.”

 

بنا بر این مطالعه فرصت های شغلی در دسترس در دنیای بلاکچین (زنجیره بلاک) بیش از همه در اختیار مهندسین نرم افزار، مهندسین ارشد نرم افزار، طراحان نرم افزار، کدنویس های خبره و کدنویس های نرم افزار ها با کاربری های عمومی خواهند بود.

مترجم:حمید واشقانی فراهانی

Block chain. Crypto currency. Blockchain concept. 3D wireframe chain with digital code. Editable cryptocurrency template. 3D illustration

منبع:http://www.dailyhodl.com

 
قبلی «
بعدی »

اخبار