به گزارش کوینبیس ارز رمز نگاری شده “جهش بزرگی” در کارایی پول را به دنبال خواهد داشت

به گزارش کوینبیس ارز رمز نگاری شده “جهش بزرگی” در کارایی پول را به دنبال خواهد داشت

کوینبیس، پیشرو در مبادلات دارایی های دیجیتال می گوید: حرکت رو به رشد سرمایه غیر متمرکز در حال ایجاد یک جایگزین آزاد تر و قابل دسترسی در سراسر جهان به جای زیرساخت های مالی سنتی می باشد.

زیرساخت های DeFi به نحوی طراحی شده اند که با ارائه جایگزین های خودکار که واسطه ها را حذف می کنند و فراهم کردن دسترسی برای هر کسی که یک اتصال ساده به اینترنت داشته باشد، رویه های متداول پس انداز، وام، تجارت و بیمه را دگرگون کنند.

کوینبیس می گوید: قرارداد های هوشمند که از بلاکچین ها استفاده می کنند، مانند Ethereum به برنامه نویسان این امکان را می دهند که نرم افزار هایی با کارکرد هایی بسیار پیشرفته تر از کار ساده ارسال و دریافت ارز های رمز نگاری شده، تولید کنند.

 

این نرم افزار ها برنامه های نا متمرکز “decentralized applications” یا دیاَپ “DApps” نام گرفته اند زیرا زیربنا های آنها از قدرت بلاکچین استفاده می کنند و اسناد غیر قابل تغییر ایمن شده با رمز نگاری تولید می کنند که با رمز نگاری ایمن شده اند و دستکاری آنها ممکن نیست.

بنا به ادعای The Exchange دیاپ ها با با سیستم های قدیمی چندین تفاوت عمده دارند:

  • امور داد و ستد تحت کنترل یک سازمان نیستند. قواعد داد و ستد با زبان های هوشمند تنظیم قرارداد برنامه ریزی می شوند.
  • کد منبع source code روی بلاکچین قرار می گیرد و شفافیت و نظارت بر آن افزایش می یابد.
  • دیاپ ها طوری طراحی شده اند که در دسترس جهانی باشند و در یک محدوده محصور نیستند.

اغلب دیاپ ها محدودیت های دسترسی ندارند و یکسویه نیستند و می توانند با سایر زیربنا ها ارتباط برقرار کنند-به این معنی که هر فردی می تواند در توسعه دادن آنها نقش داشته باشد.

ضمناً کوینبیس شکلگیری بازار های پیشبینی غیر متمرکز، دارایی های سنتزی، تبادل توکن ها و امثالهم را پیگیری می کند، و بر این باور است که یک انقلاب در حال رخدادن است که می تواند تعامل ما با پول را به طور اساسی تغییر بدهد.

 

Ethereum

 

 

“چیزی جادویی در دنیای آزاد مالی در حال رویدادن است-رمز نگاری در حال آوردن پول به فضای آنلاین است و زمانی که امکان آن فراهم بشود، ما نظاره گر جهشی بزرگ در پیشامد امری بنیادی در کارکرد پول هستیم.

مشاهده شکوفایی یک صنعت از صفر فرصتی فوق العاده نادر است. در ابتدا فضای DeFi با کوشش فراوان خود را به صنعت خدمات مالی امروزی می رساند و از آن سبقت می گیرد.

اما در گذر زمان، آنگاه که تولید خدمات مالی به مرحله داشتن توان همگانی شدن برای هرکسی که برنامه نویسی بداند برسد، حتی تصور پیدایش انواع نو آوری ها بسیار دشوار و فرا تر  از تخیل خواهد بود.”

https://dailyhodl.com/2020/01/07/coinbase-says-cryptocurrency-creating-quantum-leap-in-the-functionality-of-money

قبلی «
بعدی »

اخبار