اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰

تجزیه و تحلیل قیمت Ethereum: افزایش ETH به بالاترین رکورد جدید ، به ۲۵۰۰ دلار نزدیک می شود.

  • توسط
  • فروردین ۲۶, ۱۴۰۰
  • دیدگاه غیر فعال شده است
تجزیه و تحلیل قیمت Ethereum

🗞اتریوم برای معاملات بالاترین قیمت معاملات با قیمت ۲،۴۵۳ دلار ، از وقفه کوتاه در بازار چشم پوشی می کند. همانطور که توسط MACD نشان داده شده است ، تصویر کوتاه مدت فنی ETH کاملاً صعودی است.Ethereum به یک نقطه عطف دیگر تبدیل می شود و پای صعودی را به ۲۵۰۰ دلار می رساند. در سراسر هیئت مدیره ، دارایی های رمزنگاری عقب نشینی کردند ، اما اتر ثابت است. بیت کوین از بالای ۶۴۰۰۰ دلار رد شده است و تحلیل Ethereum : افزایش ETH به بالاترین رکورد ، نزدیک به ۲۵۰۰ دلار میرسد.
از طرف دیگر همزمان با عرضه سهام کوین بیس در بازار سهام امریکا، قیمت بیت کوین کمی نزولی شد. اما به طور کلی، بسیاری از تحلیلگران روند کلی قیمت بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال را صعودی می‌دانند.
در حال حاضر قیمت اتریوم پس از عبور از الگوی مثلث صعودی نمودار روزانه به ۲,۴۴۳ دلار رسیده است.
از این پس ETH رهبری بازار را به عهده دارد.

 

نمودار روزانه قیمت ETH

چشم‌انداز صعودی توسط اندیکاتور MACD نیز تایید شده است. از ابتدای ماه آوریل تاکنون، این اندیکاتور سیگنال صعودی ارسال کرده و منجر به تشویق سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری بیشتر در اتریوم شده است. برای مثال، جایگاه خط MACD (خط آبی رنگ) که بالاتر از خط سیگنال است نشان می‌دهد که اتریوم هم‌چنان در محدوده خرید قرار دارد.

هم‌چنین عبور از قیمت ۲,۵۰۰ دلار می‌تواند سفارشات خرید چشمگیری را برای اتریوم فعال کند، زیرا گاوها تمرکز خود را به سمت ۳۰۰۰ دلار معطوف خواهند کرد. با ورود سرمایه‌گذاران، هدف ۲,۶۵۰ دلاری می‌تواند پیش‌بینی محافظه کارانه‌ و مطمئن‌تری باشد.

قبلی «
بعدی »

اخبار

اخبار