شایعه در مورد coinex و بسته شدن ای پی های ایران و اجرای تحریم بر علیه ایران صحت ندارد.

در روزهای اخیر سایتهایی که به دنبال جذب مخاطب هستند شایعاتی مبنی بر بسته شدن کوینکس و تحریم ایران و اجرای قوانین Fatf و … را نشر کردند که حقیقت ندارد .

 

سایت کوینکس ار ابتدای شروع به کار مشتریان ایرانی زیادی را جذب کرد.

همزمانی اجرای تحریمها از طرف سایتهای معروفی مثل باینانس و بیت مکس باعث شد این شرکت(COINEX) به سرعت جایگاه ویژه ای را در میان کاربران فعال ایرانی پیدا کرد.

این سایت  شاید تنها صرافی معتبر هست که به ایرانیها سرویس و خدمات از جمله ارتباط پیامکی برای احراز هویت در تراکنشها میدهد.

مشتریان این سایت در ایران بدون فیلتر شکن قادر به اتصال و انجام معاملات خود هستند و اینکه این فرایند بدون اتصال به وی پی ان و فیلتر شکنهایی امنیت پایین ی دارند باعث میشود تا این سایت از امتیاز بالاتری برخوردار شود .

شایعات از آنجا شروع شده که گویا آدمی  در حل خواندن بخش TERM OF SERVICES در سایت کوینکس بوده که با نام ایران برخورده و از آنجایی که ذهنیت این رو زهای ما با تحریم و بسته شدن حسابها گره خورده باعث شد تا این شایعه به سرعت دربین استفاده کننده ها پخش و موج نگرانی را ایجاد کند.

حال آن است که این بخش مربوط به قسمت TERM OF SERVICES دو سال است که نام ایران، کوبا ، سوریه، عراق، ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، سنگاپور ، ژاپن، و حتی سرزمین اصلی چین را در خود جای داده.

به نظر میرسد این قسمت بیشتر در ارتباط با بحث های حقوقی که امکان دارد کاربران این کشور هاسرویسهای حقوقی درکشور متبوع خود دریافت نمایند.

 

در قسمت دیگر سایت باز هم از ایران نام برده شده که این قسمت مربوط به کسانی است که می خواهند از خدمات سایت برای خرید مستقیم با کارتهای اعتباری استفاده کنند میباشد . که این هم موجب نگرانی برای ایرانیان نخوهد بود ضمن اینکه نام ۳۵ کشور دیگر هم در این لیست قرار دارد .

 

نکته جالب تر اینکه حدود دو ماه پیش کوینکس برای مشتریان ایرانی خود جایزه ای تعیین کرد و برای جذب هرچه بیشتر مشتریان ایرانی جایزه تعیین کرد و برای کابرانی که ثبت نام جدید شدند نزدیک به ۱۰۰۰۰ دلار پرداخت نمود.

شرکت پارس بیت ماین تنها سفیر کوینکس در ایران

برای پیوستن به کوینکس از لینک زیر استفاده نمایید.

https://www.coinex.com/register?refer_code=RHN4E

 

آدرس ما در شبکه هایاجتماعی

@PARSBITMAN

 

قبلی «
بعدی »

اخبار