به گفته مدیر عامل نزدک، Adena Friedman, این شرکت برای طرح های تجاری آتی بیتکوین را بررسی می کند

به گفته مدیر عامل نزدک، Adena Friedman, این شرکت برای طرح های تجاری آتی بیتکوین را بررسی می کند

Adena Friedman مدیر عامل نزدک، دومین کارگزاری  بورس سهام، تأیید کرد که این شرکت مشغول بررسی دو طرح تجاری آتی مربوط به بیتکوین (BTC) با یک شریک کاری که از آن نام برده نشده است را تأیید کرد.

Friedman اخیراً در مصاحبه ای با بلومبرگ مطرح کرده است:
“ما مدتیست روی این صنعت و یک شریک تجاری بزرگ مشغول به کار هستیم تا تشخیص بدهیم که آیا انجام این کار برای ما صحیح است یا خیر. و به گمان من ارزیابی ما در این مورد کماکان ادامه دارد.

ما با فعالان این صنعت گفتگو کرده ایم که آیا این امر –یک مورد منحصر به فرد-خواهد بود. در حال حاضر ما دو طرح تجاری با بیتکوین که مشغول به کار هستند.

اگر شما بخواهید محصولی نو تولید کنید باید مطمئن بشوید که آیا مردم از آن استفاده خواهند کرد، و آیا نحوه استفاده از آن با نحوه استفاده امروزی متفاوت خواهد بود.

نکته دوم این است که ما می بایست خودمان تأییدیه  طرح تجاری کارگزاری آتی را صادر کنیم.

ما برای انجام این کار از NFX license (گواهی نامه NFX) خودمان استفاده خواهیم کرد، اما ما باید از بُعد مدیریت ریسک اطمینان حاصل کنیم که آماده گی کامل داریم.

این دو مورد همان مواردی هستند که هنوز مشغول کار روی آنها هستیم.

” Friedmanمعتقد است چشم انداز گسترده تر ارز های رمز نگاری شده را شامل خواهد شد.
به گفته مدیر عامل نزدک، Adena Friedman, این شرکت برای طرح های تجاری آتی بیتکوین را بررسی می کند

nazdaq

“من می گویم به باور ما ارز های دیجیتال و ارز های رمز نگاری شده در اقتصاد جهانی ایفای نقش خواهند کرد. مسأله این است که آیا آنها به سطحی از بلوغ و تکامل خواهند رسید که برای داد و ستد کالا مناسب و کارامد باشند.

اما در حال حاضر به نظر من تقاضا برای این ارزش چشمگیر در دسترس و توانایی تجارت آن بسیار بالاست. موضوع اصلی این است که آیا ما قادر خواهیم بود زیرساختی تولید کنیم که به اندازه کافی منحصر به فرد و متفاوت با آنچه که هم اکنون در دسترس است باشد.”

اولین ابزار مبادله بیتکوین با یورو، Bitcoin tracker EUR, توسط Nasdaq Nordic در اکتبر ۲۰۱۵ راه اندازی شد. Nasdaq Nordic همچنین تجارت Ethereum ETN انجام می دهد.

تیید Friedman تازه ترین مورد در سلسله تأیید ها در مورد یک کالای جدید است. بلومبرگ در نوامبر ۲۰۱۸ از قول منابع نزدک اعلام کرد که این شرکت راه اندازی طرح های تجاری آتی بیتکوین را مد نظر دارد.

(مصاحبه ویدئویی  Adena Friedman مدیر عامل نزدک با موضوع اقتصاد بازار با نشریه بلومبرگ: 

https://www.bloomberg.com/multimedia/api/embed/iframe?id=cb57ca97-08f3-4a88-ab4f-b988286ce76c)

 

https://dailyhodl.com/2020/01/26/nasdaq-is-looking-at-bitcoin-btc-futures-says-ceo-adena-friedman/

قبلی «
بعدی »

اخبار