• صفحه خانگی
  • >
  • مقالات
  • >
  • کودک نابغه ای به نام رمز ارز و مواجهه آن با بحران های فراموش نشدنی سال ۲۰۲۰

کودک نابغه ای به نام رمز ارز و مواجهه آن با بحران های فراموش نشدنی سال ۲۰۲۰

  • توسط
  • اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۹
  • دیدگاه غیر فعال شده است

سال ۲۰۲۰برای بیت کوین و دیگررمز ارزها  بی شک سالی  فراموش ناشدنی است.

از این بابت که در این سال دو رویداد بزرگ را پشت سر گذاشتیم .

کورنا  ویورسی که به مانند آفتی بزرگ به جان انسان مترقی افتاد و دوران  تاریخی جدید را ایجاد کرد که زندگی انسان مدرن را  دگرگون کرد .

همراهی این ویروس با تغییراتی که در بازار انرژی خصوصا نفت خام صورت گرفت چالشی را برای بازار های مالی دنیا ایجاد کرد که تا کنون بی سابقه بوده.

 این چالش به مانند  آزمونی بزرگ عمل کرد، چنانکه باعث شد  کل اقتصاد  دنیا با افتی بی سابقه مواجه شود و بورسها در تمام دنیا با ریزشهای تاریخی که از جنگ جهانی دوم تاکنون تجربه نشده بود مواجه شوند .

 

در این بین رمز ارزها که مانند کودکی  در میان میانسالانی جا افتاده  باید از پس این طوفانها بر میآمد و بدون پشتیبانی هیچ دولت و بانک مرکزی، خودش به تنهایی گلیمش را ازآب میکشید.

 اکنون بعد از گذشت دو ماه اندی از آن تاریخ یعنی دقیقا تاریخ ۱۳٫۳٫۲۰۲۰ که براستی ۱۳ نحس که بازارهای کریپتو کارنسی به صورت مینگین با ۷۵ درصد ریزش روزفاجعه باری را سپری کردند  دوباره جان گرفتند و همانطور که اسمشان با [highlight bgcolor=”#ffffff” txtcolor=”#26ddf2″]دیجیتال و سرعت [/highlight]گره خورده ، با سرعتی باور نکردنی شروع به بالا رفتن و جبران نمودند، درتاریخ نگارش این مقاله آنها به صورت میانگین حدود ۱۶۰ درصد رشد را تجربه کردند آنهم در کمتراز دو ماه که این برای  کودک عجوبه  ما  رقمی حیرت آور و قابل توجه است .

جدول زیر نشاه ندهنده میزان فرود وفراز  قیمت ها در دو ماه اخیر است:

 

دو اتفاق مهم

 

 

 

در این بین اما همانطوری که در جدول ملاحظه میشد در میان ۱۴ ارزی که مورد بررسی قرار گرفته اند ۳ ارز                      [highlight bgcolor=”#278df4″]BCH -LTC  -EOS[/highlight]

هنوز مانند بقیه رشد آنچنانی نداشت ان که این برای علاقمندان به خرید و سرمایه گذاری متواند نشانه ی خوبی برای خرید باشد.

به طوری که وقتی تقریبا همه رمز ارزها به مانند هم با تلورانسی دوتا سه درصدی بالا و پایین قیمت داشته اند چرا این سه ارز مهم بازار هنوز بازگشت قیمتی معادل بقیه نداشتند.

هر سه این رمز ارزها از موقعیت و جایگاه خوبی برخوردارند که این قضیه میتواند آنها را برای سرمایه گذاری پرنگ تر از بقیه کند.

اتفاق تاریخی دیگر بیت کوین فرایند هاوینگ بود که هر چهار سال یکبار کارمزد ماینرهای سرویس دهنده به شبکه نصف میشود که این خود برای دگرگونی بازار دلیلی جامع و کامل است .

هیجانات پیش و پس از آن شاید برای کسانی که بازار را رصد میکنند بسیار جذاب بود.

این هیجانات میتوانست بیشتر باشد  اگر کورنا نمیآمد و افت بازارهای جهانی مزید بر علت نمیشد .

شاید الان قیمتهای بیت کوین دوبرابر قیمت کنونی بود، چرا که این فرایند ارزش ذاتی( قیمت تمام شده استخراج هر بیت کوین با توجه به قیمت برق و سایر هزینه ها ) قیمت بیت کوینرا افزایش میدهد که تا حدود ۸۲۰۰ دلار برای هر بیت کوین، که معنی یک کف حقیقی قیمتی برای آن تا چهار سال آینده است.

 

دو اتفاق مهم

 

همبستگی زیاد قیمتی  میان رمز ارزها و وابستگی آنها به بیت کوین، پادشاه رمز ارزها را در موقعیت ویژه ای قرار میدهد.

 این جایگاه شاید تا سالها حفظ شود تا وقتی که دیگران بتوانند سرمایه های بیشتری جذب  کنند که بیت کوین را تحت تاثیر قرار دهد .

اکنون میزان سرمایه ای که در بیت کوین ذخیره شد (مارکت کپ) چیزی معادل ۱۸۰ میلیارد دلار است که فاصله ای بسیار زیاد با مقام دوم یعنی اتریوم دارد.

 اتریوم یا ملکه رمز ارزها آینده ای درخشان را برای خود متصور ست زیرا پلتفورمی  بسیار پیشرفته  دارد که میتوان با این استفاده ای این پلتفورم قرار داد های هوشمندی را تنظیم کرد که به صورت خودکار  کار میکنند و  بسیاری از معاملات را  در آینده زیر پوشش خود قرار خواهد داد.

دیگر ارزها هم با تلاش خود سعی در گرفتن سهم بیشتری از بازار هستند که در بین آنها بعضی  دارای پلتفورم های بسیار قدرتمندی هستند که میتوانند نظام مالی دنیا را دگرگون کنند. از آنجمله میتوان به ریپل، ترون، Eos , Iota اشار کرد.

در آخر اینکه در آینده با تزریق سرمایه های بیشتر، شاهد رشدی چند  ده برابری بازار رمز ارزها خواهیم بود و این کودک عجوبه  در ایام نوجوانی  و جوانی خود دنیا را دگرگون خواهد کرد.

کسانی که از هم اکنون با امید و اعتقاد راستین در این بازارها سرمایه گذاری میکنند در آینده از رشد سرمایه خود و موفقیت های رویای خود در این زمینه تعریف خواهند کرد.

 

 

به واتس آپ ما بپیوندید : https://chat.whatsapp.com/BD6JhEIGtgh3KwP6yiNB4K

Parsbitmain@

قبلی «
بعدی »

اخبار