اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰

یک  هفته قدرتمند دیگر برای بیت کوین

یک  هفته قدرتمند دیگر برای بیت کوین

قیمت دلار در طول هفته حدود ۲٫۵ درصد افزایش یافته است ، اگرچه این رقم نسبت به بالاترین قیمت اخیر خود به بالای ۱۳۴۰۰ دلار کاهش یافته است. در یک برهه ، بیت کوین طی ۲۴ ساعت ۴ درصد سقوط کرد.

اما گاوها خوش بین هستند و می بینند که قیمت به سمت ۲۰،۰۰۰ دلار ، احتمالاً در اوایل ماه مارس ، پیش می رود.

این حرکت قیمت در آینده به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله اینکه آیا بانک ها از Paypal برای پذیرش ارز رمزنگاری شده پیروی می کنند.

اندازه محرکی که انتظار می رود با شیوع ویروس کرونا جدید مقابله کند. و الگوی نرخ هش ، از جمله عوامل دیگر. یک نقطه نوسان می تواند در پایان ماه رخ دهد: این زمانی است که بازار گزینه های BTC به ۷۵۰ میلیون دلار می رسد.

در این بین ، مقدار زیادی بیت کوین در حال حرکت است

 

. یک نهنگ اخیراً یک میلیارد دلار بیت کوین منتقل کرده است.

هزینه آنها ۳٫۵۸ دلار بود. علی رغم این نوسانات ، آنتونی پمپلیانو ، بنیانگذار Morgan Creek Digital ، فکر می کند که بیت کوین از ارتباط خود با بازار سهام جدا شده و اکنون یک مکان امن برای سرمایه گذاران است

مایک نووگراتز موافق است. وی بیت کوین را نوعی طلای دیجیتال می داند: یک روش خوب برای ذخیره ارزش اما چیزی نیست که در پنج سال آینده به عنوان ارز کار کند. اگرچه این فرصت فقط برای بیت کوین در دسترس است.

آلت کوین ها کمتر خوب عمل می کنند. برای مثال ، Ethereum با وجود قدرت رو به رشد بیت کوین ، به نظر نسبتاً ضعیف رسیده است.

برخی از شرکت ها از پس این قدرت به خوبی کار کرده اند.

شرکت هوش تجاری MicroStrategy از سرمایه گذاری های خود در بیت کوین بیش از ۱۰۰ میلیون دلار سود کسب کرده است.

این بیشتر از آن است که برای تجزیه و تحلیل تجارت ساخته شده است. ویزا ممکن است برای پیروی از آنها تلاش کند. وزارت دادگستری ایالات متحده اکنون در حال تحقیق در مورد خرید این شرکت از Plaid ، یک شرکت fintech است.

گروهی از هکرها وب سایت مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور ترامپ را به دست گرفتند.

هکرها گفتند که آنها شواهدی در دست دارند که “درگیری جنایی رئیس جمهور و همکاری با بازیگران خارجی” (sic) را اثبات می کند … و درخواست پول کردند.

در ژاپن ، گروهی از شرکت ها گرد هم آمده اند تا سیستم مدیریت داده های تجاری مبتنی بر بلاکچین را ایجاد کنند.

 

در سیبری ، معدن جدید بیت کوین ۱۰۰ شغل ایجاد می کند. بزرگترین بانک سنگاپور ، DBS ، در حال راه اندازی صرافی برای مبادله فیات برای ارزهای رمزپایه است. و در چین ، موسسات خیریه با استفاده از زنجیره بلوکی به اهدا کنندگان اعتماد می دهند زیرا آنها برای مردم در ووهان ، مرکز شیوع ویروس کرونا ، پول جمع می کنند. ا

گرچه در ایالات متحده ، در حالی که آدنا فریدمن ، مدیرعامل Nasdaq گفته است که یادگیری ماشینی و فن آوری ابری موجب پیشرفت در بازارهای سرمایه می شود ، پذیرش بلاکچین “پیچیده” است و “طولانی تر خواهد شد”.

حداقل دنیای هنر رو به جلو است. از هنری با الهام از بلاکچین گرفته تا هنر رمزنگاری شده و بازارهای دیجیتال ، هنرمندان و خانه های حراج فرصت های جدیدی را در فناوری بلاکچین پیدا کرده اند. دلیل دیگر خوش بینی است.

قبلی «
بعدی »

اخبار

اخبار