افت هزار دلاری بیت کوین پس از هشدار نهادهای نظارتی

افت هزار دلاری بیت کوین در عرض یک ساعت در پی صدور هشدارهای منفی از سمت تنظیم کنندگان

اواخر دیروز در حدود ۱۵ ساعت پیش ، رمزارزِ پرچمدار توانست به بالای ۵۲۰۰۰ دلار برسد اما سپس تغییر روند داد و به ۵۱۰۰۰ دلار رسید و ۲٫۴۴ درصد یعنی حدود ۱۰۰۰ دلار را در یک ساعت از دست داد.

بیت کوین توانست از سد ۵۲,۰۰۰ دلاری هم عبور کند، اما در عرض یک ساعت بیش از ۲.۴ درصد افت کرد و به کانال ۵۱,۰۰۰ دلار بازگشت. رسانه‌ها امروز خبر از هشدارهای نظارتی، از سوی رگولاتورهای بازارهای مالی آمریکا و بریتانیا درباره ارزهای دیجیتال دادند و همین امر منجر به افت بهای بیت کوین شد. گفتنی است که پس از افت بیت کوین تا سطح ۵۱,۱۰۰ دلاری.

BTC - افت هزار دلاری بیت کوین در عرض یک ساعت در پی صدور هشدارهای منفی از سمت تنظیم کنندگان

پیش از این ، رسانه ها هشدارهای تنظیم کننده های انگلستان و ایالات متحده را منتشر کردند که نسبت به دارایی های رمزارز و مشاغل مرتبط با آن دید منفی داشتند.

رئیس FCA انگلستان ، چارلز راندل(Charles Randell) ، اعلام کرد که به منظور جلوگیری از آسیب احتمالی ترویج دارایی های ناپایدار رمزارزی به سرمایه گذاران ، این تنظیم کننده به شرکت هایی که قادر به توضیح اصول کار خود نیستند ، مجوز اعطا نمی کند. به عنوان مثال ، این موضوع که چه کسی مسئول عملکردهای کلیدی کسب و کار است.

همچنین ، رسانه ها گزارش داده اند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد کلاهبرداری های رمزارزی که سرمایه گذاران خرد را هدف قرار داده است.

هشدار داد. این کلاهبرداری ها رواج بیشتری پیدا کرده و سرمایه گذاران خرد را به سمت “ضررهای ویرانگر” سوق می دهد. با این حال ، این هشدار کلاهبرداری در ۱ سپتامبر(۱۰شهریور) منتشر شد.

در زمان انتشار این مطلب ، بیت کوین در صرافی کوینکس بیت کوین ۵۲۴۶۹٫۱۰ دلار بازگشته است که نزدیک ۵۳ دلار قرار دارد. این ارز دیجیتال دوباره در حال افزایش قیمت است و بهای آن تا لحظه تنظیم این خبر به ۵۱,۶۳۰ دلار رسیده است.

منبع:u.today

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا