شرکت تحلیلی سانتیمنت: 6 توکن شانس جهش دارند!!

شرکت تحلیلی سانتیمنت (Santiment) در گزارش تحلیلی این هفته خود به این نکته اشاره کرده بود که با توجه به ضرر گسترده‌ای که معامله‌گران رمز ارزهای دیجیتال در هفته‌های اخیر داشته‌اند. اما همچنان برای اشخاصی که دارای صبر و سرمایه لازم باشند، فرصت‌های مناسب و خوبی جهت ورود به بازار وجود خواهد داشت. به گفته سانتیمنت، هم اکنون 6 آلت کوین دارای شرایط مناسبی برای تجربه یک جهش قیمتی مناسب هستند.

به گزارش دیلی هودل، شرکت سانتیمنت بیان کرده که شاخص نسبت ارزش بازار به ارزش تحقق‌یافته یا به اصطلاح MVRV که میانگین سود و یا ضرر مربوط به واحدهای در گردش بازار را اندازه گیری می‌کند برای بدست آوردن فرصت های معاملاتی مناسب کاربرد دارد.

در گزارش شرکت تحلیلی سانتیمنت آمده است:

شاخص MVRV یک ابزار خوب جهت بررسی این موضوع است که معامله‌گران تا چه میزان از وضعیت سبد خود راضی و همچنین ناراضی هستند. ما به طور معمول به شاخص MVRVهای 30 روزه رمز ارزهای مختلف نگاه می‌کنیم. زیرا با کمک آن می‌توان به این درک رسید که چه فرصت‌های خاصی برای سرمایه گذاران در طول هفته و در جریان معاملات میان مدت وجود خواهد داشت. با بررسی میزان ضرر سرمایه گذارانی که به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت کار می‌کنند می‌توان به یک تصویر واضح رسید.

شرکت تحلیلی سانتیمنت در ادامه به وسیله همین شاخص 6 آلت کوینی را معرفی می‌کند که با وجود ضررهای شدید سرمایه گذاران بازار رمز ارز دیجیتال همچنان شانس آن را دارند که یک جهش قیمتی خوب را تجربه کنند.

یکی از کوین‌های که شرکت تحلیلی سانتیمنت به آن اشاره کرده است، رمز ارز ریپل است. سانتیمنت بیان کرده که رمز ارز ریپل این شانس را دارد که بعد از پشت سر گذاشتن یک سقوط شدید و عمیق، یک جهش قیمتی خوبی را تجربه کند.

نمودار شاخص MVRV متوسط رمز ارز ریپل:

نمودار شاخص MVRV متوسط رمز ارز دیجیتال ریپل در حال حاضر در پایین‌ترین سطح خود از ماه ژوئن (خرداد) سال قبل قرار دارد. آخری باری که این شاخص مثبت بوده مربوط به میانه ماه دسامبر (آذر) باز می‌گردد. به همین خاطر هم است که رمز ارز دیجیتال ریپل را به یکی از گزینه‌های اصلی جهش قیمت در بین رمز ارزها تبدیل کرده است.

نمودار-قیمت-و-شاخص-MVRV-ریپل
نمودار-قیمت-و-شاخص-MVRV-ریپل

شاخص MVRV  توکن یونی سوآپ:

شاخص MVRV یونی سوآپ در پایین‌ترین حد خود قرار دارد. به همین خاطر افزایش کلی قیمت‌ها در بازار رمز ارزهایی دیجیتال به راحتی می‌تواند بر وضعیت آلت کوین‌هایی مانند یونی سوآپ تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

نمودار-قیمت-و-شاخص-MVRV-آلت-کوین-یونی-سوآپ
نمودار-قیمت-و-شاخص-MVRV-آلت-کوین-یونی-سوآپ

شاخص MVRV توکن GRT:

همچنین شاخص MVRV توکن GRT، یعنی همان رمز ارز دیجیتال اصلی پروتکل گراف (The Graph)، به پایین‌ترین سطح خود رسیده است. همان گونه که شرکت تحلیلی سانتیمنت بیان کرده، آخرین بار در اواخر ماه نوامبر (آبان) شاخص MVRV متوسط گراف بوده است.

نمودار-قیمت-و-شاخص-MVRV-گراف به گزارش شرکت تحلیلی سانتیمنت
نمودار-قیمت-و-شاخص-MVRV-گراف

شاخص MVRV رمزارز COMP:

توکن بعدی COMP، رمز ارز دیجیتال اصلی پروتکل وام‌دهی کامپاند (Compound) است .که به گفته شرکت تحلیلی سانتیمنت، شاخص MVRV متوسط آن در ماه ژوئن (خرداد) در پایین‌ترین سطح خود قرار داشته است.

نمودار-قیمت-و-شاخص-MVRV-کامپاند به گزارش شرکت تحلیلی سانتیمنت
نمودار-قیمت-و-شاخص-MVRV-کامپاند

شاخص MVRV توکن LRC:

شرکت تحلیلی سانتیمنت با توجه به محتمل بودن جهش قیمت LRC، یعنی توکن اصلی لایه دوم لوپرینگ (Loopring) بیان کرده است که:

قبلا به نظر می‌رسید که توکن لوپرینگ در هفته‌های قبل و در مقایسه با سایر رمز ارزها، در اواسط راه یک جهش قابل توجه قرار دارد، اما در کمال تعجب این شرایط همچنان پا برجاست و شاخص MVRV متوسط در قسمت منفی قرار دارد.

نمودار-قیمت-و-شاخص-MVRV-رمز-ارز-لوپرنیک
نمودار-قیمت-و-شاخص-MVRV-رمز-ارز-لوپرنیک

شاخص MVRV رمزارز AAVE : 

در انتهای این لیست نام رمز ارز AAVE را مشاهده خواهید کرد. این توکن، رمز ارز بومی پروتکل وام‌دهی آوی است که در طول دو ماه گذشته هیچ گونه جهش قیمتی قابل توجهی نداشته است.

شرکت تحلیلی سانتیمنت می‌گوید:

شاخص MVRV متوسط توکن آوی در نزدیکی پایین‌ترین سطح تاریخی خودش قرار دارد. اگر شما به فکر خرید این رمز ارز هستید این موضوع می‌تواند یک نشانه مثبت باشد.

نمودار قیمت و شاخص MVRV آوی به گزارش شرکت تحلیلی سانتیمنت
نمودار قیمت و شاخص MVRV آوی

 

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا