ذخیره بیت کوین کوینبیس به کمترین میزان از دسامبر ۲۰۱۷ رسید

در چند روز گذشته بیت کوین بین خطوط مهم حمایت و مقاومت ثابت بود ، که احتمالا برای قیمت آن خوب است زیرا به طور قطع بهتر از یک اصلاح کامل است. اکنون ، داده ها به ما نشان می دهند که موجودی Coinbase بیت کوین در سطحی قرار دارد که از دسامبر ۲۰۱۷(آذر ۱۳۹۶) دیده نشده است.

موجودی بیت کوین Coinbase کاهش می یابد

یکی از راه های سنجش پتانسیل حرکت های بزرگ قیمت بیت کوین در آینده ، دنبال کردن تراز BTC در صرافیها است.

اگر این عدد زیاد باشد ، به این معنی است که بیت کوین بیشتری برای معامله وجود دارد. این یک معیار بسیار عمومی برای بررسی است و تحلیلگران از آن برای تعیین احتمال نوسانات زیاد در آینده نزدیک استفاده می کنند.

داده های منبع تجزیه و تحلیل مشهور ، Glassnode ، نشان می دهد که موجودی BTC صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده-Coinbase- به همان اندازه دسامبر ۲۰۱۷ اندک است.

پس از دوره ای از ورود متعادل BTC به دنبال فروش گسترده ماه می ، Coinbase شاهد خروج مقدار زیادی بیت کوین بوده است.

این خروجی ها، مجموع موجودی را به کمی بیش از ۷۰۰ هزار BTC می رساند.

آخرین بار دسامبر ۲۰۱۷ موجودی بیت کوین در این سطح بود.

ذخیره بیت کوین کوینبیس به کمترین میزان از دسامبر 2017 رسید

پیامدهای احتمالی بر قیمت بیت کوین

همانطور که در بالا ذکر شد ، این واقعیت که موجودی بیت کوین این صرافی پایین است می تواند نشانه مثبتی برای قیمت BTC تلقی شود. البته ، Coinbase تنها یکی از چندین صرافی است و برای شکل گرفتن هرگونه تز معنادار در مورد قیمت ، باید آنها را در نظر گرفت. 

اطلاعات CryptoQuant-یکی دیگر از منابع تجزیه و تحلیل معروف-به ما نشان می دهد که از ۲۶ جولای(۴ مرداد) مقدار BTC در کیف پول همه صرافی ها کاهش یافته است.

برای حمایت بیشتر از این تز صعودی ، رابطه معکوس بین این معیار و قیمت بیت کوین وجود دارد ، که به طور قطعی در نمودار زیر نشان داده شده است.

ذخیره بیت کوین کوینبیس به کمترین میزان از دسامبر 2017 رسید

در هر صورت ، مهم است که هوشیار بمانید و نمودار را زیر نظر داشته باشید. علیرغم بسته شدن مثبت کندل ماهانه ، همچنان برای گاوهای بیت کوین مهم است که از شکست میانگین متحرک ۲۰۰ روزه به عنوان حمایت جلوگیری کنند و در عین حال تغییرات مثبت اخیر قیمت را نیز پیگیری کنند.

منبع:cryptopotato

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا