احیای بیت کوین تداوم سولانا موقیت ریپل

رشد قیمت سولانا ۷۶ درصد از قراردادهای آتی فروش را لیکویید کرد

احیای بیت کوین تداوم سولانا موقیت ریپل را به نقل از منابع ذکر شده در پایان گزارش است.رشد قیمت سولانا ۷۶ درصد از قراردادهای آتی فروش را لیکویید کردداده‌های وب‌سایت تحلیلی بای‌بی‌تی نشان می‌دهد اوج‌گیری سولانا تا محدوده ۱۹۵ دلار در روز سه‌شنبه باعث شد بسیاری از معامله‌گران قراردادهای آتی متضرر شوند. بر طبق این گزارش، بیش از ۵۸ میلیون دلار قرارداد آتی سولانا در روز گذشته لیکویید شد که ۷۶ درصد آن به ارزش ۴۴ میلیون دلار مربوط به قراردادهای فروش (شورت) سولانا بوده است. بیشترین حجم از موقعیت‌های لیکویید شده به ارزش ۱۳ میلیون دلار مربوط به صرافی بایننس بود.
تداوم رشد سولانا و سبقت موقت از ریپل در بازار ریزشی ارزهای دیجیتال

تداوم رشد سولانا و سبقت موقت از ریپل در بازار ریزشی ارزهای دیجیتال

در شرایطی که بازار ارزهای دیجیتال سقوط سنگینی را تجربه کرد و از ارزش آن حدود ۱۳ درصد کاسته شد. سولانا به روند صعودی خود ادامه داده است. بهای این ارز دیجیتال نسبت به روز گذشته حدود ۲۰ درصد جهش داشت. قیمت آن تا ۱۹۵ دلار هم رشد کرد. این صعود خیرکننده سبب شد سولانا از ریپل هم سبقت بگیرد و برای ساعاتی به رتبه ششم بازار دست یابد. البته قیمت سولانا هم‌اینک کاهش یافته و در ناحیه ۱۷۲ دلار قرار دارد. این افت سولانا را به جایگاه هفتم بازار بازگرداند.

جمع آوری ۱٫۵ میلیون دلار سرمایه توسط اکوسیستم SolRazr، مستقر در سولانا!

سولانا (SOL)، یک پروتکل پیشرو ارزهای رمزنگاری شده در رالی صعودی، از آنجا که SolRazr دور سرمایه گذاری خود را تکمیل می کند، در حال تکمیل توسعه دهندگان عمومی و پورتال IDO خود است.

جمع آوری ۱٫۵ میلیون دلار توسط SolRazr

بر اساس اعلامیه مطبوعاتی که با U.Today به اشتراک گذاشته شده است، SolRazr ، یک اکوسیستم یکپارچه با محوریت سولانا، دور مالی استراتژیک خود را تکمیل کرده است.

در مجموع، این تیم ۱٫۵ میلیون دلار از جمع سرمایه گذاران خطرپذیر(VC) برجسته جمع آوری کرد. سرمایه گذارانی مانند Moonrock Capital ، Ascensive Assets ، Morningstar Ventures ، Genesis Block Ventures ، Divergence ، Genblock Capital ، CMS Holdings ، PANONY و Skynet Trading در این تأمین مالی شرکت کردند.

همچنین، این آخرین دور، توجه سرمایه گذاران انجل از جمله سام کاظمیان(Sam Kazemian) از Frax Finance ، لئو چنگ(Leo Cheng) از CREAM ، سانتیاگو آر سانتوس(Santiago R. Santos) و کریس مک کان (Chris McCann) را به خود جلب کرد.

جاناتان هبیت (Jonathan Habicht)، شریک مدیریتی Moonrock Capital ، مطمئن است که تیم SolRazr چشم انداز و تخصص برجسته ای دارد:

“Moonrock Capital بسیار هیجان زده است که بخشی از ماجراجویی SolRazr باشد. SolRazr و اجزای اصلی آن برای پاسخگویی به چندین نیاز ضروری برای اکوسیستم بلاک چین Solana ایجاد شده است. این پلتفرمی است که توسط یک تیم برجسته از متخصصان و افراد با تجربه بلاک چین طراحی و توسعه یافته است.”

کمک مالی و توسعه به سولانا

سریکانت کالاپور (Sreekanth Kalapur)، یکی از بنیانگذاران SolRazr ، بر رویکرد جامع تیم خود و آمادگی آن برای ایجاد محیطی مناسب برای طرفداران سولانا تأکید می کند:

“سولانا به SolRazr برای پروژه هایی در افزایش سرمایه کمک می کنند و به سرمایه گذاران در هزینه های ناچیز معاملات کمک میکنند، نیرو خواهد داد. این پلتفرم نه تنها سریع و ارزان است، بلکه ایمن و مقاوم در برابر ربات است و تخصیص عادلانه و غیر متمرکز را برای جامعه SolRazr ارائه می دهد. SolRazr فقط یک پلتفرم راه اندازی نیست. ما در حال ساختن یک پلتفرم با مجموعه ای از ابزارهای توسعه دهنده هستیم تا به هر کسی کمک کنیم تا بتواند سریع روی سولانا کار کند.”

SolRazr مفاهیم پرورش و توسعه را برای محصولات اولیه، شتاب دهنده بلاک چین ، بستری برای ارائه اولیه DEX ، نقطه اجتماع و غیره، متحد می کند.

توکن SOLR ، عنصر اصلی توکنومیک پروژه خواهد بود که طبق نقشه راه محصول، TGE آن در کارت ها قرار دارد.

تحلیل قیمت بیت کوین؛ احیای نسبی پس از سقوط به ۴۲,۰۰۰ دلار

قیمت بیت کوین 

دیروز موفق به عبور از مقاومت ۵۳,۰۰۰ دلاری نشد و پس از آن شاهد سقوط شدیدی بود. طی این سقوط ابتدا حمایت ۵۲,۰۰۰ دلاری شکسته شد و سپس قیمت بیت کوین به زیر میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته رسید.

به گزارش نیوزبی‌تی‌سی

۵۲,۱۵۰ دلار، ۴۸,۵۰۰ و ۴۵,۰۰۰ دیگر حمایت‌هایی بودند که موفق به توقف روند نزولی نشدند. در نهایت، این ارز دیجیتال با ورود به ناحیه نزولی زیر ۴۵,۰۰۰ دلار، تا نزدیکی ۴۲,۰۰۰ دلار پایین آمد. کف قیمت هم در همین محدوده ثبت شد.

پس از تشکیل کف در نزدیکی ۴۲,۰۰۰ دلار، قیمت بیت کوین احیا شد و تا بالای مقاومت ۴۵,۰۰۰ دلاری پیش رفت. فیبوناچی ۲۳.۶ درصدی هم در این روند احیا شکسته شد. این فیبوناچی از سقوط اخیر از ۵۲,۸۰۰ به ۴۲,۰۰۰ دلار تشکیل شده بود.

در حال حاضر هر واحد بیت کوین

در محدوده ۴۶,۷۷۹ دلار معامله می‌شود. ۴۷,۵۰۰ اولین مقاومت قیمت بیت کوین است و در نزدیکی فیبوناچی ۵۰ درصدی که در سقوط اخیر تشکیل شده قرار دارد. ۴۸,۵۰۰ دلار هم به‌عنوان مقاومت اصلی این ارز دیجیتال عمل می‌کند. بسته‌شدن قیمت در بالای ۴۸,۵۰۰ دلار می‌تواند جرقه صعود بیت کوین در کوتاه‌مدت باشد. مقاومت نزدیک به ناحیه ۵۰,۰۰۰ دلار را هم می‌توان سد محکم بعدی در مقابل این ارز دیجیتال دانست.

قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

اگر بیت کوین نتواند از سد مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلاری بگذرد، احتمال آغاز یک روند نزولی دیگر وجود دارد. در این صورت ۴۶,۵۰۰ دلار اولین حمایت پیش روی این ارز دیجیتال خواهد بود.

۴۶,۰۰۰ دلار حمایت اصلی بیت کوین است و در صورت شکسته‌شدن آن ممکن است شاهد قوت‌گرفتن این روند باشیم. در این حالت ۴۳,۵۰۰ مقصد بعدی قیمت خواهد بود.

شاخص مکدی (MACD) در محدوده صعودی آرام‌آرام در حال پیشروی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) هم همچنان پایین‌تر از ۵۰ و با فاصله زیاد در حال نوسان است.

همان طور که پیش‌تر گفتیم، ۴۶,۵۰۰ و ۴۶,۰۰۰ دلار به‌عنوان حمایت‌های اصلی بیت کوین عمل می‌کنند. ۴۷,۵۰۰، ۴۸,۵۰۰ و ۵۰,۰۰۰ دلار هم مقاومت‌های پراهمیت روی نمودار هستند.

منبع: u.today

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا