تایید رسمی تاریخ راه اندازی قرارداد هوشمند کاردانو !

قراردادهای هوشمند کاردانو تا ۴ روز دیگر اجرا می‌شود ,تاریخ قرارداد کاردانو

بر اساس اعلامیه اخیری که توسط توسعه دهنده IOG منتشر شد. تاریخ قرارداد کاردانو پیشنهاد به روز رسانی قرارداد هوشمند با موفقیت به شبکه اصلی کاردانو ارسال شد.

رویداد ترکیب کننده هارد فورک آلونزو (HFC)، به طور رسمی در تاریخ ۱۲ سپتامبر(۲۱ شهریور) برگزار می شود که مطابق با برنامه اولیه این تیم است.

کاردانو1 - تایید رسمی تاریخ راه اندازی قرارداد هوشمند کاردانو !

در حال حاضر، اپراتورهای سهام، صرافی ها و دیگر شرکا همچنان برای مهمترین ارتقاء کاردانو آماده می شوند.

مدیر عامل IOG

چارلز هوسکینسون(Charles Hoskinson) می گوید توسعه دهندگانی که در حال حاضر کد Plutus را برای برنامه های خود در اختیار دارند، می توانند از روز یکشنبه آن را در شبکه اصلی بلاک چین اجرا کنند.

در حالی که راه اندازی قرارداد هوشمند نزدیک است، قیمت رمزارز کاردانو (ADA)، تحت فشار شدید در میان اصلاحات عمده بازار قرار دارد. اوایل دیروز، قیمت سومین رمزارز بزرگ، کاردانو، بیش از ۳۰ درصد کاهش یافت و به ۲ دلار رسید.

و به نقل از بیت کوینیست

شرکت IOG پروپوزال به‌روزرسانی این شبکه را ثبت کرده است. این به‌روزرسانی، سومین و آخرین هاردفورک کامبینیتور (HFC) کاردانو است تا قابلیت قراردادهای هوشمند را به طور کامل در این شبکه پیاده‌سازی کند. شرکت IOG در این خصوص گفته است:

رویداد HFC آلونزو مهمترین به‌روزرسانی خواهد بود و منسجم‌ترین بنیان برای عصر جدید و هیجان‌انگیز قراردادهای هوشمند بر بستر کاردانو را فراهم می‌سازد.

مواجهه کاردانو با شایعات مربوط به قراردادهای هوشمند این پلتفرم

طی آخر هفته گذشته، شایعاتی درباره پلوتوس به وجود آمد. کاربران شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر و ردیت بیان کرده‌اند که کاردانو نتوانست تراکنش‌های کافی و موردنیاز برای پایداری قراردادهای هوشمند خود را پردازش کند.

شرکت IOG سریعا به این شایعات پاسخ داد و به مدل خروجی خرج‌نشده تراکنش‌های بلاکچین خود اشاره کرده است. IOG با اشاره به نگرانی‌های پیرامون تراکنش‌ها گفته است بخشی از توسعه‌دهندگان، برنامه‌های غیرمتمرکز خود را با چندین UTXO طراحی کرده‌اند. این شرکت افزود:

نکته مختص به کاردانو، استفاده این شبکه از eUTXO است که یک مدل گسترش یافته بوده و امنیت بیشتر، قابل پیش‌بینی بودن کارمزدها و موازی‌سازی (Parallelization) قدرتمندتری ارائه می‌دهد.

قرارداد هوشمند کاردانو در شبکه آزمایشی با مشکل مواجه شد

چارلز هاسکینسون خالق کاردانو نیز به شایعات مرتبط با پلوتوس پاسخ داده است. وی گفت:

همانطور که انتظار میرفت، انبوهی از ترس و شک در راه است. ما سال گذشته در خصوص هاردفورک شلی نیز شاهد این موضوع بودیم. افرادی وجود دارند که می‌خواهند چیزی که متوجه نمی‌شوند یا از آن احساس خطر می‌کنند را نابود کنند. ۱۲ سپتامبر روز بزرگی است، اما فقط یک روز در سفر طولانی ما محسوب می‌شود.

در حال حاضر قیمت توکن ADA با ۱۷.۵ درصد کاهش نسبت به روز گذشته، ۲.۵ دلار است.

قیمت توکن ada کاردان (قراردادهای هوشمند کاردانو - شبکه پلوتوس)

 منبع: bitcoinist.cot

منبع: u.today

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا