داده‌های یک نظرسنجی: صنعت کریپتو مشکل نابرابری جنسیتی دارد

بنابر نظرسنجی مردان دو برابر بیشتر از زنان در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند و اخیرا CNBC و شرکت Acorn Next Gen Investor، احتمال سرمایه گذاری مردان در ارزهای رمزنگاری شده دو برابر زنان است. این نظرسنجی با همکاری Momentive، شرکتی که قبلاً به عنوان Survey Monkey شناخته می شد، انجام شد.

به طوردقیق، این نظرسنجی نشان داد که ۱۶ درصد از پاسخ دهندگان مرد روی رمزارز سرمایه گذاری کرده اند، در حالی که تنها ۷ درصد از همتایان زن خود این کار را انجام داده اند.

با توجه به اینکه رمزارزها، وسیله ای برای دموکراتیک کردن امور مالی در سراسر جهان هستند، این یافته ها ممکن است یکی از جذابیت های اصلی دارایی های رمزنگاری شده را زیر پا بگذارد.

آیا کریپتو تحت سلطه مردان است؟

هیلی لنون(Hailey Lennon)، وکیل شرکت Anderson Kill، به Decrypt گفت که” عدم حضور زنان در رمزارز یک مشکل است زیرا برای ایجاد یک انقلاب مالی شما نیاز به دیدگاه ها و مشارکت های متنوع دارید.”

لنون افزود: “با توجه به این که نیمی از جمعیت جهان را زنان تشکیل می دهند، مشارکت زنان باید بیشتر باشد تا پذیرش گسترده ای صورت گیرد.”

لنون همچنین این احتمال را در نظر گرفت که زنان “در کل، از نظر مالی محافظه کار تر هستند”. وی گفت: از آنجا که ارزهای رمزنگاری شده هنوز یک دارایی جدید هستند و قیمت ها متغیر است ، “این ریسک بیشتر و کمتر قابل پیش بینی است.”

با توجه به گزارش  Gemini’s 2021 State of UK Crypto، این شکاف در شرف شروع به بسته شدن است. استفانی رمضان(Stephanie Ramezan)، مدیر توسعه کسب و کار در Gemini Europe، به Decrypt گفت: “این گزارش  نشان داد که ۴۱٫۶ درصد از سرمایه گذاران قبلی یا فعلی ارزهای دیجیتال زن هستند و این تعداد همچنان در حال افزایش است.”

هدر دلانی(Heather Delaney)، بنیانگذار Gallium Ventures، احساسات رمضان را به اشتراک گذاشت. او به Decrypt می گوید: “اطمینان از سرمایه گذاری در حال افزایش است زیرا زنان به احتمال زیاد مبالغ قابل توجهی از دارایی های خود را به صورت نقدی نگهداری می کنند و به دنبال سرمایه گذاری این پول نقد به شیوه ای متفاوت هستند.”

او افزود: “شرکت های رمزارز باید درک کنند که مخاطبان گسترده تری نیاز به آموزش دارند تا بتوانند نسبت به سرمایه گذاری اعتماد به نفس ایجاد کنند.”

ترجمه: بهناز نیارکی اصلی

منبع:decrypt.co

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا