والت دیزنی امپراتوری سرگرمی،به دنیای متاورس وارد میشود

مقدمه

شرکت انیمیشن‌سازی والت دیزنی “Walt Disney  تازه‌ترین کمپانی بزرگ و بین المللی است که به حوزه NFT و دنیای مجازی متاورس وارد شده است. جدیدترین آگهی استخدام این شرکت نشان دهنده این موضوع است که این شرکت به دنبال استخدام یک مدیر توسعه جهت هدایت و رهبری اقدامات بین المللی این شرکت در حوزه NFT است. مارول “Marvel” یکی از اعضای این امپراتوری سرگرمی “والت دیزنی” است. که چند وقت پیش با همکاری Veve جهت فروش NFTهای مارول به حوزه NFT وارد شد.

آگهی‌ استخدام یک مدیر توسعه تجاری در والت دیزنی

در یکی از آگهی‌های استخدام در وب سایت جذب نیروی کمپانی والت دیزنی مشخص شده که شعبه مرکزی و آمریکایی این کمپانی بزرگ و بین المللی به دنبال استخدام یک مدیر توسعه تجاری است. تا مسئولیت استراتژی توزیع تجربیات دیجیتال این شرکت را بر عهده بگیرد. این آگهی استخدام جدید توسط شرکت والت دیزنی کمی بعد از اخذ مجوز برای استفاده از فن‌آوری دنیای مجازی متاورس در پارک‌های تم‌دارش منتشر شد.

در بخش توضیحات این آگهی آمده است که شخص مورد نظر باید مسئولیت تشخیص و تامین درآمدهای حاصل از این بخش را برعهده بگیرد. و همچنین بر ارتباط موثر شرکت والت دیزنی با این حوزه نظارت داشته باشد. به بیان دیگر این مدیر باید مسئول استراتژی NFTهای کمپانی والت دیزنی باشد.

والت-دیزنی-و-ورود-به-متاورس Walt Disney

شرایط و ضوابط لازم جهت استخدام در والت دیزنی

1- داشتن علم و اشتیاق برای دارایی‌های دیجیتال NFTها

2- همچنین تجربه داشتن در مورد اخذ مجوز و توسعه تجاری این حوزه می‌شود.

این آگهی در شرایطی منتشر شد که چند وقت قبل باب ایگر “Bob Iger”، رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل سابق شرکت والت دیزنی در یک مصاحبه با خبرگزاری نیویورک تایمز “Now York Times” بیان کرد که:

این شرکت تصمیم دارد که حضور پر رنگی در دنیای مجازی متاورس داشته باشد. ایشان خاطر نشان کردند که سری فیلم‌های محبوب والت دیزنی مانند مارول، فیلم‌های پیکسار و جنگ ستارگان باعث می‌شود تا NFTهای این شرکت خارق العاده باشند.

شرکت های بزرگ از NFT ها تا دنیای متاورس

تا همین الان چندین شرکت بزرگ دیگر مانندکمپانی Walt Disney، علاقه خودشان را برای ورود به دنیای توکن‌های غیر مثلثی “NFT” را اعلام کرده‌اند. به تازگی هم شبکه اجتماعی توییتر برای مدیریت بخش NFTهای خودش در دنیای متاورس آگهی استخدام منتشر کرده است. شرکت گوگل و زیر مجموعه آن یوتیوب و فیس‌بوک در همین اواخر علاقه خودشان به حوزه وب 3 “Web3” را به صورت علنی اعلام کرده‌اند.

دلیل اصلی این حجم از توجه و محبوبیت این حوزه به خاطر رشد و شکوفایی انفجاری NFTها در سال 2021 میلادی است. بازار توکن‌ها با وجود ریزش کلی در بازار رمز ارزهای دیجیتال “کریپتو”، در ماه ژانویه یک رکورد جدید را به ثبت رساند. بر طبق داده‌های وب سایت “The Block ، فروش ماهانه توکن‌های غیر مثلثی در این ماه با ثبت رکوردی تازه به رقم قابل توجه 6 میلیارد دلار رسیده است. در ضمن در همین ماه بود که سلبریتی‌های زیادی علاقه خودشان را به این حوزه اعلام کردند.

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا