اشاره نهان بنیانگذار دوج کوین به افزایش قیمت این رمز ارز در آینده

یکی از بنیانگذاران Dogecoin توییتی در مورد قیمت اسباب بازی Beanie Babies منتشر کرده است، اما این ممکن است اشاره ای به آینده قیمت دوج کوین داشته باشد.

بیلی مارکوس ، دانشمند کامپیوتر ، که دوج کوین را به همراه جکسون پالمر در سال ۲۰۱۳ تأسیس کرد ، در توییتر پستی منتشر کرد و در مورد قیمت اسباب بازی Beanie Babies  که از صفر دلار در سال ۲۰۰۷ به سطوح بسیار بالاتر در سال ۲۰۲۱ رسیده است، صحبت کرد.

به گفته مارکوس ، که با نام مستعار توئیتری شیبتوشی ناکاموتو در توئیتر فعالیت می کند در سال ۲۰۰۷ ارزش این اسباب بازی تقریباً صفر بود. اکنون ، به او گفته شده است که قیمت این اسباب بازی ها نزدیک به “ده ها هزار دلار” است.

او در توئیتی نوشت: “هیچ کس از قیمت هیچ چیز در آینده مطلع نیست” به نظر می رسد که منظور او اشاره به چشم انداز آینده قیمت دوج کوین بوده است.

توئیت بنیانگذار دوج کوین

در کامنت های این توییت ، بنیانگذار DOGE اذعان کرد که مطمئن نیست که کسی این اسباب بازی ها را خریداری کند.

به نظر می رسد ارزش این اسباب بازی بین ۰ تا دهها هزار دلار بوده است ، اما چه کسی می داند که در واقع چه کسی این ها را خریداری می کند.

یکی از کاربران توییتر در کامنتی اعلام کرده است که این یک آنالوگ خوب برای رمزنگاری و تشبیه جالبی به دوج کوین است.

بسیاری از سرمایه گذاران دوج کوین از انتظار برای پامپ قیمت این رمز ارز کلافه شده اند. اگر چه اخبار مثبت درباره پذیرش دوج کوین به عنوان روش پرداخت در شرکت های معتبر متعدد به گوش می رسد اما هنوز خبری از عملکرد قابل توجه قیمت این رمز ارز نمی باشد. در حالی که شیبا اینو به عنوان سرسخت ترین رقیب بیت کوین در ۱۰ روز گذشته با افزایش قیمت سرسام آور خود بازار را شوکه کرده است.

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا