کسب درآمد رمزارز با بازی

کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی :

امروزه بین کاربران ارزهای دیجیتال بسیار محبوب شده است. در این مقاله تعدادی سایت و بازی های ارز دیجیتال را به شما معرفی می‌کنیم. تا بتوانید هم کسب درآمد رمزارزی داشته باشید و هم استخراج ارز دیجیتال را با بازی انجام دهید. حتماً این مقاله را مطالعه کنید. تا یاد بگیرید چگونه می‌شود از بازی کردن هم پول به دست آورد. تا بازی کردن برای شما جذاب‌تر شود. و به اقتصاد خانواده هم کمک باشد.

کسب درآمد از رمزارز با بازی

ارزهای دیجیتال صنایع مختلف را تغییر می‌دهد. و بازی‌های آنلاین هم یکی از این صنایع است. که ارز‌های دیجیتال و بلاکچین تغییرات و تحولات زیادی در آن به وجود آورده است. بلاکچین می‌تواند پیشرفت‌های بسیار زیادی را در این حوزه ایجاد کند. و ویژگی‌هایی را به بازی‌ها اضافه کند. که تاکنون هرگز امکان‌پذیر نبوده است. ترکیب بین ارزهای دیجیتال و بازی‌های آنلاین بسیار شگفت‌انگیز است. ترکیب این دو اکنون به مردم این امکان را می‌دهد که هنگام بازی درآمد کسب کنند!

از طرفی با پیدایش رمزارزهای مختلف و بلاک چین‌ آن‌ها، شرکت‌ها و افراد زیادی به این حوزه گرایش پیدا کرده‌‎اند و تعداد زیادی از فروشگاه‌ها و شرکت‌ها، پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال را برای خرید کالاها و خدمات خود به رسمیت می‌شناسند.

ترکیب ویژه دیگری که در این فضا وجود دارد :

ترکیب بازی‌های ویدیویی و ارز‌های دیجیتال. رسانه‌های دیجیتال می‌توانند به کمک بلاکچین و ارز‌های دیجیتال دارای مالکیت باشند. این ویژگی توسط توکن‌های غیر قابل تعویض یا NFT (non-fungible token) امکا‌ن‌پذیر می‌شود.

NFTها در بازی های ارز دیجیتال , کسب درآمد از رمزارز :

سبب می‌شوند که فرد با وجود نسخه‌های رایگان آنلاین متعدد از یک ویدیو، یک نسخه ویژه و خاص خود را داشته باشد و مالک آن نسخه باشد.

امروزه، شخصیت‌ها و آیتم‌های موجوددر بازی های ارز دیجیتال و برخی از بازی‌های ویدیویی NFT هستند. در نتیجه هر کدام می‌توانند یک موجودیت منحصر به‌ فرد باشند و تک. و همین ویژگی باعث می‌شود که بتوانند کارهای جالبی انجام دهند.

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌هایی که در بازی‌های NFT وجود دارد این است که گیمرها می‌توانند هنگام بازی درآمد کسب کنند. بازیکنان می‌توانند مالک هر چیزی باشند که در بازی‌های NFT به دست می‌آورند. آن شیء، شخصیت و هر آیتمی می‌تواند با ارز دیجیتال اختصاصی بازی قیمت‌گذاری شود و بازیکنان می‌توانند آنها را بفروشند!

بلاک چین در بازی های ارز دیجیتال :

بسیاری از شرکت‌های ساخت بازی برای عقب نماندن از قافله، بازی‌هایی مبتنی بر بلاک چین معرفی کرده‌اند. از زمان پیدایش بازی‌های آنلاین، این صنعت درگیر مشکلاتی مانند پرداخت، امنیت و سازگاری است. و استفاده از فناوری بلاک چین و رمزارزها می‌تواند راه‌ حلی برای این دغدغه‌ها باشد. پایگاه داده‌ی مطمئنی برای نگه‌داری اطلاعات مربوط به دارایی بازیکنان و ارزش‌ آن‌ها محسوب می‌شود. و قراردادهای هوشمند با یکپارچه‌سازی کل فرایند، باعث شفافیت اکوسیستم بازی می‌شوند.

بنابراین :

  • خرید و فروش در بازی با خیالی آسوده‌تر انجام می‌گیرد
  • و پیشرفت بازیکنان آسان‌تر ردیابی می‌شود
  • این امر تقلب یا هک شدن حساب کاربران را غیر ممکن می‌کند

در این اکوسیستم بازیکنان می‌توانند با به دست آوردن توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) در جریان بازی، صاحب دارایی دیجیتال منحصر‌به‌فرد شوند و آن را مانند کالای فیزیکی مبادله کنند. آن‌ها می‌توانند کنترل بیشتری بر دارایی‌های خود داشته باشند و در نتیجه با علاقه‌ی بیشتری بازی کنند.

از طرف دیگر، توسعه‌دهندگان از این امر سود می‌برند و با مشارکت بیشتر افراد در بازی بودجه‌ی مورد نیاز برای پروژه‌هایشان را به دست می‌آورند. به نظر می‌رسد ترکیب فناوری بلاک چین و صنعت بازی‌های ویدیویی آنلاین، شرایطی برد-برد برای هر دو طرف ایجاد می‌کند.

بازی‌ کریپتویی چیست؟

در حال حاضر کسب درآمد برای گیمرها از طریق بازی واقعیتی اثبات‌شده است. اما برای کسانی وقت زیادی برای انجام باز‌ی‌ جدی ندارند یا به‌طور حرفه‌ای به این کار مشغول نیستند، بازی‌های کریپتویی می‌توانند فرصتی واقعی برای کسب درآمد و افزایش سود باشند.

بازی‌های کریپتویی (بازی‌های مبتنی بر بلاک چین) :

همان بازی‌های ویدیویی هستند. با این تفاوت که در جریان بازی، از مرحله‌ی ورود (در برخی از بازی‌ها) تا گرفتن پاداش برای بردن نبردها یا خرید و فروش و مبادله‌ی این پاداش‌ها برای رفتن به مراحل بعدی، از ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود. بازی‌های کریپتویی سبک‌های مختلفی مانند :

  1. آر‌پی‌جی

  2. استراتژی
  3. اکشن
  4. اول‌شخص
  5. حتی کارتی دارند

و بازیکنان در این بازی‌ها به‌صورت تکی یا گروهی می‌توانند درآمدی در قالب ارزهای دیجیتال به دست آورند.

بازی‌های کریپتویی به مرور زمان بهتر و بهتر می‌شوند. و با توجه به پتانسیل زیاد این زمینه، آینده برای این بازی‌ها بسیار روشن به نظر می‌رسد.

دوست دارید درآمد رمزارزی داشته باشید : سایت معرفی بازی ها در تمام زمینه های رمزارز playtoearn

چند نمونه باز‌ی‌های کریپتویی و معروف برای کسب درآمد ارز دیجیتالی 

بازی Lucky Dice

بازی Lucky Dice یک بازی رایگان برای برنده شدن بیت کوین است. هر کسی می‌تواند این بازی را انجام دهد. فقط کافی است در وب سایت رسمی به طور رایگان ثبت نام کنید. یک مقدار اولیه پول پرداخت کنید. شروع به بازی کنید و سعی کنید تا آنجا که می‌توانید ساتوشی برنده شوید.

پس از آماده شدن برای بازی، ابتدا تصمیم بگیرید که می‌خواهید “under” یا “over” بازی کنید. می‌توانید شانس خود را ببینید و روی “تاس” کلیک کنید تا lucky dice خود را بچرخانید.

لینک بازی : برای کسب درآمد از این بازی رمزارزی می‌توانید به صفحه رسمی بازی lucky dice مراجعه کنید.

بازی Tremor Games

بازی‌های Flash سرگرم‌کننده هستند. و اگر بتوانید با استفاده از این بازی‌ها کسب درآمد داشته باشید، سرگرم‌کننده‌تر نیز خواهد شد. Tremor Games سایتی است که به شما امکان می‌دهد با بازی کردن کسب درآمد کنید. این سایت تقریباً شبیه یک سایت بازی آنلاین است و تنها تفاوت آن این است که پرداخت‌ها با بیت کوین انجام می‌شود. وقتی واحدهای کافی بیت کوین به دست آوردید، می‌توانید آن را برداشت کنید.

لینک سایت بازی : برای کسب درآمد از این سایت بازی رمزارزی می‌توانید به صفحه رسمی این سایت Tremor Games مراجعه کنید.

توجه داشته باشید در ایران بعضی از این بازی ها نیاز به فیلتر شکن دارد.

بازی کریپتو کیتیز (Crypto Kitties)

کسب درآمد از رمزارز

کریپتو کیتیز از اولین باز‌ی‌های کریپتویی مبتنی بر بلاک‌ چین است.، یکی از اولین پروژ‌ه‌هایی بود که از مکانیک‌های داخل بازی برای درآمدزایی با کریپتو استفاده می‌کرد. این بازی در دوره‌ای معرفی شد که NFTها رشد عجیب و غریبی داشتند و در دسامبر ۲۰۱۷، خیلی زود به محبوبیت عجیب خودش رسید.

بازیکن‌ها در این بازی :

امکان خرید، بزرگ کردن و مبادله‌ی گربه‌های مجازی را دارند و حتی می‌توانند با ترکیب این گربه‌ها نژادهایی با ارزش زیاد به وجود بیاورند. . در این بازی هر گربه‌ صفات، شخصیت و ظاهر متفاوتی دارد که می‌توان به نسل بعدی گربه‌ها منتقل شود. توکن موجود در بازی کریپتو کیتیز، اتر و بلاک چین آن اتریوم است. این بازی رابط کاربری ساده‌ای دارد و بسیار اعتیادآور است. با این که رشد بازی به شدت سریع و چشم‌گیر بود، اما بازی خیلی زود از تب و تاب روزهای اوجش افتاد.

افت نسبی مخاطبان بازی، به خاطر مکانیک عجیب و غریب بازی بود که باعث بی‌ارزش شدن درآمد بازیکن‌ها نسبت به وقتی بود که صرف آن می‌کردند. بازی درباره‌ تولید مثل گربه‌ها و فروختن آن‌ها به عنوان آیتم‌های داخل بازی است. بازی انواع مختلفی از گربه دارد که خیلی از آن‌ها خاص، کلکسیونی و در تعداد محدود هستند. این موضوع باعث شده تا وقتی بعضی از کالکتورها، افراد خاص و کسانی که از ابتدا بازی را حمایت کرده‌اند، یک هرم اساسی تشکیل دهند که کار را برای افراد جدید داخل اکوسیستم به شدت سخت‌تر می‌کند. در واقع همان‌طور که منابع بیت‌کوین محدود بوده و ارزش آن روز به روز بیشتر و استخراجش هر روز سخت‌تر می‌شود، این بازی هم از چنین مکانیکی استفاده کرده است. بازی Crypto Kitties بر اساس شبکه اتریوم کار می‌کند.

لینک سایت بازی : برای کسب درآمد از این سایت بازی رمزارزی می‌توانید به صفحه رسمی این سایت Crypto Kitties مراجعه کنید.

بازی سند باکس (Sandbox)

بازی های ارز دیجیتال

بازی سند باکس در ابتدا سال ۲۰۱۲ (۱۳۹۱)، برای موبایل معرفی شد. اما در سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷) با وارد شدن به حوزه‌ی بلاک چین‌ و استفاده از NFT‌، برای کاربران امکان خرید و فروش یا ساخت دارایی‌های دیجیتال در محیطی سه‌بعدی فراهم کرد. سند باکس مبتنی بر بلاک چین اتریوم است و از سه توکن مجزا با نام‌های SAND، LAND و توکن‌های ایجادشده توسط خود کاربر استفاده می‌کند. SAND توکن اصلی بازی است و LAND برای نمایش دارایی‌های دیجیتال به کار می‌رود. در این دنیای مجازی، هر کاربر می‌تواند اکوسیستم خود را طراحی کند یا آثار هنری دیجیتال بسازند و آن‌ها را در بازی بفروشند.

می‌توانید فضای بازی سند باکس را در وب‌سایت رسمی آن Sandbox مشاهده کنید.

کسب درآمد از رمزارز با بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

یکی از بازی‌های کریپتویی، اکسی اینفینیتی است. که در آن امکان سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال وجود دارد. این بازی مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. و دو توکن با نام‌های AXS و SLP دارد. اکسی اینفینیتی برگرفته از دو بازی پوکی‌مون (Pokémon) و کریپتو کیتیز (Crypto Kitties) است. و در آن بازیکنان می‌توانند موجودات کوچک و زیبایی به نام اکسی‌ (Axies) تولید کنند. یا بخرند. در حال حاضر بازی اکسی (Axie Infinity) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های NFT است.

برای شروع :

این بازی نیاز به خرید حداقل سه اکسی خواهید داشت. که ارزان‌ترین آن‌ها،‌ ۰٫۰۴۲۱ اتریوم (حدود ۷۹ دلار) ارزش دارد. هزینه‌ی اولیه‌ی شروع بازی بالا است. اما در کشور‌های درحال‌ توسعه برای افراد بسیاری منبع درآمد محسوب می‌شود. در اکسی اینفینیتی در صورت برد SLP به دست می‌آورید. توکن‌های SLP برای تولید اکسی‌های بیشتر یا فروش به سایر بازیکنان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

AXS در این بازی :

توکن حاکمیتی و در صرافی‌هایی مانند بایننس قابل معامله است. و برای خرید NFT در بازار بازی به کار می‌رود. این بازی از زمان انتشار در سال ۲۰۱۸، چیزی در حدود ۶۰،۰۰۰ بازیکن دارد که بسیاری از آنها در فیلیپین هستند!

این کشور مانند سایر کشورهای جهان بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی را در واکنش به همه‌گیری ویروس کرونا تعطیل کرد. این امر باعث شد بسیاری از فیلیپینی‌ها هیچ وسیله‌ای برای تأمین معاش خود نداشته باشند. خوشبختانه، آنها یک راه کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی Axie Infinity پیدا کردند. طبق مقاله CoinDesk، بازیکنان فیلیپینی می‌توانند هر ماه حدود ۲۰۰ دلار کسب درآمد رمزارزی با این بازی داشته باشند. گرچه این درآمد زیاد نیست اما به تهیه مایحتاج آنها کمک می‌کند.

در حال حاضر:

بازی AxieInfinity به یک پدیده مهم اجتماعی در فیلیپین تبدیل شده است. البته این بازی در جهان هم بسیار پرطرفدار است. چند ماه پیش شما با ۲ تا ۳ دلار می‌توانستید این اکسی‌ها را خریداری کنید. و وارد بازی شوید ولی در حال حاضر قیمت این اکسی‌ها حداقل ۳۰۰ دلار است. اگر می‌خواهید کسب درآمد رمزارزی با بازی داشته باشید، این بازی یکی از بازی‌های مهم و محبوب است.

لینک سایت بازی : برای کسب درآمد از این سایت بازی رمزارزی می‌توانید به صفحه رسمی این سایت AxieInfinity مراجعه کنید.

معرفی باز‌ی‌های کریپتویی دیگر با لینک رسمی صفحه بازی :

استخراج ارز دیجیتال با بازی

بازی‌های استخراج به گونه‌ای طراحی شده‌اند که حداقل میزان هش ریت را در اختیار کاربر قرار می‌دهند و کاربر با انجام یک سری کارهای کوچک یا خریدن ارتقا، می‌تواند این هش ریت را افزایش دهید. این بازی‌ها اغلب به یک حداقل تلاش روزانه نیاز دارند.

استخراج ارز دیجیتال با بازی RollerCoin

بازی Rollercoin یک بازی استخراج رایگان است. می‌توانید با ثبت نام یا از طریق فیس‌بوک وارد این بازی شوید و بلافاصله استخراج بیت کوین را شروع کنید.

در داخل این بازی چند بازی کوچک وجود دارد که می‌توانید برای افزایش قدرت هش خود انجام دهید.

کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی + بازی کن و ارز دیجیتال بگیر!

Rollercoin یک بازی خوب، کاملاً فکرشده و با گرافیک بسیار جذاب است.

کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی های Flash

بازی Cash Clamber

سایت عالی دیگر برای کسب درآمد رمزارزی با انجام بازی‌های فلش، Cash Clamber است. این بازی نیز بسیار جالب است. زیرا به شما امکان می‌دهد بازی‌های خود را بسازید و حتی آنها را با دوستان خود بازی کنید. می‌توانید بسته به موفقیت خود، بیت کوین پاداش بگیرید و در نهایت می‌توانید شروع به برداشت از حساب خود کنید.

کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی + بازی کن و ارز دیجیتال بگیر!

کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی موبایلی Takara

راحت‌ترین روش برای کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی مطمئناً بازی‌های موبایلی است. تعداد زیادی بازی موبایلی وجود دارد که در واقع انتخاب بهترین آنها بسیار دشوار است، اما بازی Takara برای دستگاه‌های iOS یکی از بالاترین امتیازات را در میان بازی‌های موبایلی دارد. در این بازی پس از اینکه به بیت کوین‌ها نزدیک شدید، به شما نشان داده می‌شود که بیت کوین‌ها کجا پنهان شده است. دقت کنید که این یک بازی مبتنی بر “Pokemon Go” است؛ به این معنی که شما برای یافتن بیت کوین‌های خود واقعاً باید حرکت کنید.

سخن پایانی

دنیای امروز و روش‌های کسب درآمد نسبت به گذشته بسیار متفاوت شده است. مردم هیچ وقت فکر نمی‌کردند که بتوانند با بازی کردن هم کسب درآمد داشته باشند. اما هدیه جالبی که بلاکچین و ارزهای دیجیتال به کاربران خود داده است، همین توانایی کسب درآمد از ارزهای دیجیتال با بازی است. بازی‌های زیادی با این هدف طراحی شده است. در گذشته بسیاری از این بازی‌ها در واقع بازی‌های شرط‌بندی بود، با این تفاوت که پولی که در بازی جابه‌جا می‌شد، ارزهای دیجیتال بود. ما این گونه بازی‌ها را اصلاً پیشنهاد نمی‌کنیم. امروزه با آمدن تکنولوژی‌های جدید بلاکچین مثل NFT‌ها بازی‌های بسیار جذاب و با استراتژی‌های جذاب طراحی شده‌اند که علاوه بر تقویت قدرت تفکر و ایجاد سرگرمی، شما می‌توانید با آنها کسب درآمد کنید. یکی از بهترین و مشهور‌ترین این بازی‌ها، بازی اکسی اینفینیتی است.

نوع دیگری از بازی‌ها هستند که امکان استخراج ارز دیجیتال با بازی را به شما می‌دهد. این نوع بازی‌ها طرفداران خاص خود را دارد. البته صنعت بازی‌های بلاکچینی هنوز در ابتدای راه خود قرار دارد و با بلوغ صنعت بلاکچین، شاهد بازی‌های بهتر و جذاب‌تری نیز خواهیم بود.

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس
منبع
coinsutracoingeckocoinpediacryptopolitan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا