اتریوم ۴۹۰۰ دلاری، به گفته شرکت Fundstrat، قیمت ETH آماده به ثبت رساندن یک سقف قیمتی جدید می باشد.

به گفته شرکت Fundstrat، قیمت ETH آماده به ثبت رساندن یک سقف قیمتی جدید می باشد.

شرکت تحقیقاتی Fundstrat در آخرین انتشارات خود، پیش بینی کرده است که قیمت دومین کوین برتر بازار یعنی اتریوم (ETH) به دلیل رشد در حال گسترش اقتصاد دیفای، می توان به زودی به قیمت ۴,۹۰۰ دلار برسد.

اگر قیمت ETH بتواند با موفقیت از ۴,۰۳۰ دلار فراتر رود، خریداران اتر می توانند چشم اندازهای خود را به یک سقف قیمت جدید بدوزند. طبق گفته های تحلیلگر شرکت Fundstrat، در چنین شرایطی مسیر برای رسیدن قیمت های فراتر برای این ارز بسیار هموار خواهد شد.

پیش بینی می شود که باید فراتر از بالاترین سطح ماه سپتامبر رفت و شتاب را به سمت سقف های جدید برگرداند.

اتر در تاریخ ۳ سپتامبر توانست سطح ۴,۰۰۰ دلار که را پشت سر بگذارد اما طولی نکشید که با یک اصلاح قیمت ۳۳ درصدی تنها در یک هفته رو به رو شد.

قیمت اتریوم
نمودار قیمت ETH – منبع: CoinGecko

بعد از چندین هفته عقب ماندن از بیت کوین (Bitcoin)، حال در طی دو روز گذشته، اتر هم مانند پرچمدار بازار، شروع به نشان دادن عملکرد خوبی از خود کرد و شرکت Fundstrat بر این باور است که ارزش بازار رو به رشد این ارز، می تواند نشان دهنده افزایش تقاضا برای آن باشد.

در تاریخ ۱۲ مه قیمت ETH در ۴,۳۵۶ دلار به اوج خود رسید و بعد از آن با یک سقوط سنگین تا ۱,۷۰۰ دلار کاهش پیدا کرد. به لطف حجم فروش سنگین سراسری، این سقوط آزاد تنها در عرض ۱۲ روز برای ان رقم خورد.

همچنین بخوانید |  شرکت مدیریت دارایی دیجیتال Grayscale کاردانو را به صندوق سرمایه گذاری خود اضافه کرد

پذیرش اولین صندوق قابل معامله بیت کوین (ETF) که به نظر می آید در هفته جدید احتمالاً شاهد آن باشیم (طبق گزارشات اخیر) به تازگی قیمت BTC را به بالای ۶۰,۰۰۰ دلار سوق داده است. این قیمت برای اولین بار در ۶ ماه گذشته لمس شده است.

بازار پیش بینی می کند که سرمایه گذاران به چندین ETF بیت کوین هجوم خواهند برد چرا که انتظار می رود معاملات آنها در ماه میلادی جاری آغاز گردد.

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا