فیدلیتی ۷٫۴ درصد از سهام هولدینگ دیجیتال ماراتن را به مبلغ ۲۰ میلیون دلار خریداری می کند

ماراتن در حال حاضر ۱۹۰۰۰ ماینر را اداره می کند و قرار است ۱۰۰۰۰۰ دستگاه دیگر در ۱۲ ماه آینده مستقر شوند. Fidelity با دارایی تحت مدیریت ۴٫۹ تریلیون دلار یکی از بزرگترین شرکت های خدمات مالی جهان است و به بیش از ۳۵ میلیون مشتری در سراسر جهان خدمات ارائه کرده است.

این قرارداد در تاریخ ۲۲ ژوئیه(۳۱ تیر ۱۴۰۰) به ارزش ۲۰ میلیون دلار به پایان رسید و قرار است سهام در چهار صندوق مبتنی بر شاخص تقسیم شود:
Extended Market Index Fund (FSMAX)
Fidelity Nasdaq Composite Index Fund (FNCFX)
Fidelity Total Market Index Fund (FSKAX)
Fidelity Series Total Market Index Fund (FCFMX)

خرید Fidelity در کنار گروه های Vanguard Group ، Susquehanna و Blackrock قرار دارد که به ترتیب ۷٫۵۸٪ ، ۲٫۷٪ و ۱٫۵۹٪ ماراتن را در اختیار دارند.

در حالی که بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۱ (دی ۱۳۹۹)تقریبا ۲۴۰ درصد افزایش یافته است ، سهام ماراتن در مدت مشابه ۶۶۰ درصد افزایش یافته است.
ماراتن یک سهام محبوب در بین مدیران دارایی های نهادی است و Etf.com تخمین زده است که ۱۸ صندوق قابل معامله در بورس (ETF) در حال حاضر ماراتن را بدون در نظر گرفتن Fidelity در اختیار دارند.

در ۳ آگوست(۱۲ مرداد) ، این شرکت افزایش ۶۶ درصدی استخراج بیت کوین را ماهانه اعلام کرد ، در حالی که ماراتن ۴۴۲٫۲ بیت کوین به ارزش ۱۶٫۶ میلیون دلار استخراج کرد. کل دارایی های بیت کوین این شرکت در حال حاضر ۶،۲۲۵٫۶ بیت کوین به ارزش ۲۴۵ میلیون دلار با احتساب ۴،۸۱۲٫۶۶ بیت کوینی که ماراتن در ماه ژانویه(دی ۱۳۹۹) خریداری کرده، می باشد.

 

منبع:cointelegraph

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا