کوین بیس خرید Zabo را تأیید می کند، اما مبلغ معامله را فاش نکرد

 هم بنیانگذاران Zabo در خارج از Dallas-Ft کار می کنند. منطقه Worth، معامله را روز چهارشنبه در یک پست وبلاگی اعلام کرد. این شرکت شرایط این معامله را فاش نکرد، تنها تأکید کرد که این خرید مهره ای با ارزش بوده است، الکس تریس (Alex Treece)، یکی از هم بنیانگذاران این شرکت گفت: تراکنش ها باید در هفته های آینده بسته شود.

کریستوفر براون (Christopher Brown)، فردی دیگر از هم بنیانگذاران، می گوید: “ما خوش شانس بوده ایم که سالها افراد متعددی را در تیم Coinbase می شناسیم.” “ما دیدیم که فرصت های شگفت انگیزی برای همکاری وجود دارد که منجر به پیوستن رسمی نیروهای ما به یکدیگر شد.” وی در مورد برنامه های آینده شرکت ها توضیح بیشتری نداد.

خدمات Zabo مشابه خدمات ارائه شده در صنعت خدمات مالی سنتی توسط فروشندگانی مانند Plaid و Yodlee است، تنها تفاوت این است که به جای حسابهای بانکی یا کارگزاری، کیف پولهای رمزنگاری شده را به هم متصل می کند.

Coinbase قبل و بعد از عرضه عمومی در ماه آوریل(فروردین)، با تعدادی از شرکتهای موجود در حوزه رمزارز، توافق بر مذاکره کرده یا وارد آن شده است، از جمله آن گروه استارت آپ تجاری Routefire، شرکت مدیریت دارایی Osprey Funds، کارگزار پیشگام Tagomi و ارائه دهنده داده Skew، بوده اند.

گروه ارزهای دیجیتال، شرکت مادر CoinDesk، یک سرمایه گذار در Zabo و Coinbase است.

 

منبع:coindesk.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا