تحلیلگر برجسته رمزارز میگوید اتریوم آماده رشد سریع است

نیکلاس مرتن(Nicholas Merten) تحلیلگر کریپتو که طرفداران زیادی دارد، می گوید Ethereum در حال آماده شدن برای رشد سریع به مرحله جدید بازار گاوی است.

در یک جلسه جدید استراتژی ، مرتن نگاهی به سلطه بازار Ethereum می اندازد که سهم بازار ETH را نسبت به تمام دارایی های رمزارزی دیگر نشان می دهد. او اشاره می کند که سلطه بازار Ethereum برای شکست قیمت آماده شده است چرا که در شرف عبور کردن از یک منطقه مقاومت بسیار مهم می باشد.

“حتی با وجود انواع رمزارزهای دیگری که در حال حاضر  Etheruem باید با آنها رقابت کند یا از آنها پیشی بگیرد تا سهم بازار خود را حفظ کند، به طور کلی در محدوده مقاومتی که ما در اینجا بین ماه های مارس و مه ۲۰۱۷(اسفند۹۵ و اردیبهشت۹۶) شاهد بودیم حفظ شده است، در حدود محدوده ۱۹٪ تا ۲۰٪ سلطه بر بازار.

و این نشان میدهد که یک معیار واقعا بحرانی است که ما باید تحت نظر بگیریم… و این یک سطح روانی بزرگ است زیرا هنگامی که ما آن محدوده را شکستیم،  تمام راه را تا ۳۲ درصد سلطه بازار رفتیم، افزایش بیش از ۵۰ درصدی مالکیت سهم بازار قبلی.”

افزایش سلطه بازار Ethreum نشان می دهد که پلت فرم پیشروی قرارداد هوشمند سریع تر از دیگر دارایی های کریپتو در حال به دست آوردن ارزش است.

این تحلیلگر همچنین می گوید که EIP-1559 اتریوم، ارتقاء بسیار مورد انتظاری که بخشی از کارمزدهای تراکنش را می سوزاند، می تواند به صعودی شدن ETH با قرار دادن فشار ضدتورمی بر روی آن کمک کند.

“[EIP-1559] نهایتا به این معنی خواهد بود که ما عرضه کمتر و کمتری خواهیم داشت، و در واقع با سیاست پولی کنونی Ethereum، اگر فعالیت کافی در شبکه وجود داشته باشد، آنگاه در واقع می تواند ETH را نه تنها به دارایی ای تبدیل کند که نوعی عرضه ثابت دارد ، اما همچنین دارایی که عرضه واقعا ضدتورمی دارد ، که در آن، ETH موجود در بازار حتی با استیک کردن پاداشها در واقع به جای افزایش ،شروع به کاهش کند.و این یک پویایی خیلی جالب است که ما باید به خاطر داشته باشیم.”

به گفته مرتن، اتریوم به اندازه هر رمزارزی برای یک بازار گاوی بزرگ ثانویه در آینده نزدیک آماده به نظر می رسد.

“من فکر می کنم همچنان که ما به بازار گاوی وارد میشویم Ethereum یک انتخاب مطمئن است. برای بقیه آلتکوین ها، همانطور که وارد موج ثانویه میشیم…  احتمالا شاهد رشد سریعی مانند آنچه در اواسط سال ۲۰۱۷ رخ داد،باشیم.”

 

منبع:Dailyhodl

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا