عادت های پولساز

معرفی کتاب : « عادت های پولساز » اثری از استلان موریرا (Stellan Moriera)

عادت‌ها ما را می‌سازند. عادت ها در تصمیمات ما و ذهن مالی ما تاثیر گزار هستند. عادت های پولساز آنها ما را از کسی که بودیم به کسی که اکنون هستیم تبدیل می‌کنند. بعضی از عادات خوب هستند ولی باید بدانیم کدام عادتها در ما هست که شاید باعث می شود در عملکرد معاملاتی ما تاثیر گزار باشد. اگر می‌خواهیم از کسی که هستیم به کسی که می‌خواهیم باشیم تبدیل شویم. این عادتهاست که مارا در یک جا مانند وزنه سنگین نگه میدارن. پس باید به سراغ عادت‌های سازنده و عادت های پولساز درست برویم. کتاب عادت‌های پول‌ساز به این سوال ها :

 • چگونه عادت می‌کنیم؟

 • آیا توانایی توسعه عادت‌ها را داریم؟

 • آیا این عادت‌ها به‌صورت آگاهانه درست می‌شوند یا نه؟

و بسیاری سؤالات دیگر ذهنتان را به خود مشغول سازد, می پردازد. تشکیل عادت، معمولاً یک عمل آگاهانه است. با این‌ حال، اگر یک رفتار را برای یک ماه یا بیشتر انجام دهید، آن را بخشی از روال زندگی خود می‌دانید. در غیر این صورت، این عادت به‌ صورت ناخودآگاه می‌شود.

برای از بین بردن عادت قدیمی و درست کردن یک عادت جدید، باید به چرخه عادت‌ها آگاهی داشته باشید…

برای قرار گرفتن در مسیر سازندگی ورق می‌زنیم و گلچینی از سازنده‌ترین عادت‌ها را با هم از این کتاب مشهور « عادت های پولساز » اثری از استلان موریرا (Stellan Moriera) را دنبال می‌کنیم. اگر فکر می‌کنید که می‌توانید به کسی بسیار بهتر و بسیار ثروتمند از اکنون تبدیل شوید، حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید

استلان موریرا در کتاب عادت‌های پول‌ساز :

این نویسنده جوان در کتاب عادت‌های پول‌ساز ۲۷ روش برای رسیدن به موفقیت دل خواه، زندگی شاد و درآمد عالی را به ما نشان می‌دهد. و اطلاعات ارزشمندی در اختیارمان می‌گذارد تا زندگی‌مان‌ به‌ طور کامل تغییر کند.

بخصوص با سرعت پیشرفت تکنولوژی و همه‌گیر شدن آن در ایران و جهان، امروزه برخی مشاغل و صنایع، روز‌به‌روز در ورطه‌ نابودی بیشتر قرار می‌گیرند. ولی در عوض به تدریج برخی صنایع و مهارت‌های جدید پا به عرصه‌ وجود می‌گذارند. و خواهان فراوان پیدا می‌کنند، در حالی که قبلاً حتی اسمی‌ هم از آن‌ها نبود. مانند ارزهای دیجیتال و شغل تریدینگ.

از طرف دیگر تکنولوژی تفکر و روان‌شناسی موفقیت فردی نیز هر روزه ابعاد جدیدی پیدا می‌کن. و دیگر نمی‌توان با افکار قدیمی‌ در دنیای اینترنتی و مجازی‌ گونه‌ امروز به موفقیت کاری یا مالی یا خانوادگی دست یافت

با دانش ذهنی خوب به راحتی ترید و سود کنید : آموزش ترید ارزهای دیجیتال. تریدر کیست؟

زندگی موفق و داشتن کسب‌وکاری موفق و عادت های پولساز :

حق همه و در توان همه است. این نمی‌شود مگر با آموزش‌های مناسب و کتاب‌های درست و به‌روز، و نه صرفاً وعده و وعید و صحبت از قانون جذب و رویابافی و… ! بدون این‌ که در عمل حرکتی صورت بگیرد.

ما چیزی هستیم که به‌طور مداوم تکرار می‌کنیم. بنابراین، موفقیت، انجام یک عمل نیست، بلکه یک عادت است. 

-ارسطو

این نقل‌قول واقعاً درست است. عادت‌های ما، ما را تعریف می‌کند. و زندگی ما را شکل می‌دهد. اگر ما در کاری که انجام می‌دهیم بهترین هستیم، اگر در هماهنگی و صلح زندگی می‌کنیم، اگر عادت‌های سالمی داریم، همه به دلیل این است که ما عادت‌های خوبی داریم. ولی اگر ما بی‌پروا، معتاد به روش‌های ناسالم زندگی، و در محاصره هرج‌ومرج هستیم، برای همه این‌ها باید از عادت‌های خودمان انتقاد کنیم. و حالا روش های تاثیر گذار در بدست آوردن عادت های پولساز :

قدرت ذهنتان را به رسمیت بشناسید

عادت های پولساز-قدرت ذهنتان را به رسمیت بشناسید

ذهن شما بزرگ‌ترین کلکسیون از عادت های پولساز است. البته اگر مراقبش نباشید به مجموعه‌ای ترسناک از عادت های فقرساز هم تبدیل می‌شود. همان‌طور که بدون وجود هوا نمی‌توان نفس کشید. بدون وجود فکرهای سازنده هم نمی‌توان راهی به سوی ثروتمند شدن باز کرد. در واقع، شما چاره‌ای جز تغییر دادن مسیر افکارتان ندارید. چون فکر شما تنها چیزی است که می‌توانید با تغییر آن زندگی‌تان را عوض کنید.

اگر همیشه در حال غر زدن هستید، از زمین و زمان شکایت دارید یا فکر می‌کنید که روزگار هر روز برای شکست دادن شما از ترفندهای جدیدتر و خلاقانه‌تری استفاده می‌کند باید جایی در درون خودتان به دنبال مقصر بگردید.

جذب فرصت ها

آدم‌هایی که هوشمندی خودشان را حفظ کرده باشند از فرصت‌های بیشتر خوششان می‌آید. اما چطور می‌توان فرصت‌های بیشتری را به زندگی جذب کرد؟ چرا زندگی برای عده‌ای برعکس عمل می‌کند و به جای آنکه آنها به دنبال فرصت‌ها باشند. فرصت‌ها به دنبالشان می‌دوند؟

نکته طلایی این ماجرا : همان چیزی که ورق را برمی‌گرداند و حساب خوش‌شانس را از بدشانس سوا می‌کند در «ساخت سیستم ذهنی» نهفته است.

برخی سیستم ذهنی خود را روی جریان‌های مثبت می‌سازند. مثبت فکر میکنن. شرایط را مثبت تحلیل میکنند. شکرگزاری میکنند.  به همین دلیل، فرصت‌‌های باور نکردنی و اتفاق‌های شگفت‌انگیز در زندگی‌شان رخ می‌دهند. عده‌ای دیگر هم سیستم ذهنی خود را روی جریان‌های سیاه و منفی می‌سازند. به عنوان مثال : چرا خدا منو دوست ندارد؟ این جمله به اندازه کافی منفی است. تفکرات به سمت منفی گرایی و عادتهای منفی سوق پیدا میکند. به همین دلیل، ذهن آنها بدترین اتفاق‌های ممکن را دستچین می‌کند و برایشان پدید می‌آورد.

حالا سوال درست و جذاب مقاله عادت های پولساز این است که چطور :

می‌توانیم سیستم ذهنی خود را نوسازی کنیم؟ این همان نکته مهمی است که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

از نو ساختن سیستم تفکر و ذهنی 

کتاب عادت‌های پول‌ساز-عادت های پولساز

خوشبختانه ساخت عادت های پولساز و تغییر سیستم ذهنی به آن سختی که فکرش را می‌کنید نیست. چون ذهن شما بر خلاف ظاهرش، از چیزهای پیچیده خوشش نمی‌آید. شما می‌توانید با دو گام اصلی و انجام چند تمرین، تغییری واقعی در سیستم ذهنی قبلی خودتان ایجاد کنید. و نتیجه و حس خوب را دریافت کنید. برای قدم گذاشتن در این تحول آماده هستید؟ در حین خواند مرحله به مرحله هم تمرین کنید.

گام اول : کاشت باورهای موفق در ذهنتان 

همین اول کار باید تکلیفمان را با عبارت «غیر ممکن» روشن کنیم. وقتی از ممکن بودن یا نبودن حرف می‌زنیم به آن دسته از شرایطی در زندگی‌مان اشاره داریم که واقعی هستند. نه چیزهای مبهمی که با رویا ترکیب شده‌اند.

اجازه بدهید مثالی برایتان بزنم :

مثلا این خیلی رویایی است که شما بتوانید به سن ۱۰ سالگی خودتان برگردید، در زمان سفر کنید، با اقوام فوت شده خود گپ و گفت کرده یا چهره خودتان را تغییر دهید. خودتان هم به خوبی می‌دانید که چنین چیزی امکان‌پذیر نیست. و ذهن و وقت شما صرف چیزهایی می شود که مسیر شما را تغییر می دهد. حتی گفته شده افکار منفیو این مسائل و افکار ماورا کسی اعتقاد داشته باشد و بگوید با این تفکر من این هارو بدست آورده ام. این می تواند در قبال یک اتفاق خوب امکان از دست دادن یک بخش مهمی از زندگی خود هم بشود.

اما این واقعیت وجود دارد :

با افکار درست و مثبت که شما می‌توانید با ورزش و تغذیه سالم، جسم و خودتان را جوان کنید. می‌توانید به فردی بسیار ثروتمند تبدیل شوید. خانواده‌ای شاد داشته باشید. و عشق واقعی را در زندگی‌تان تجربه کنید. پس در دنیای واقعی، چیز غیر ممکنی وجود ندارد.

با این پیش‌زمینه در گام اول به سراغ روش‌هایی می‌رویم که باورها را در ذهنمان تغییر می‌دهند :

 • باورهای منفی را شناسایی کنید تا عادت های پولساز بسازیدعادت های پولساز-باورهای منفی را شناسایی کنید

قبل از اینکه به سراغ کاشت باورهای مثبت برویم باید باورهای منفی را شناسایی کرده و از چند و چونشان خبردار شویم. تنها در این صورت است که می‌توانیم آنها را ببینیم، دستمان را به طرفشان دراز کنیم و آنها را با باورهای مثبت جایگزین سازیم.

برای این کار هم کافی است در یک بازه زمانی مشخص مثلا یک هفته خودتان را زیر نظر بگیرید. و تک‌ تک افکار یا باورهای منفی که در طول روز و در موقعیت‌های گوناگون زمان خرجشان می‌کنید را بنویسید. 

 • باورهای منفی را اعتبارسنجی کنید

حالا وقت آن است که باورهای منفی‌تان را گوشه قفل کرده و بیندازید. و آنها را به رگبار سوال ببندید! باید از خودتان بپرسید که چرا چنین باوری دارید؟ آیا این باور در همه شرایط به کارتان می‌آید؟ اصلا آیا این افکار متعلق به خودتان هستند. یا کسی آنها را در ذهنتان کاشته است؟

 • از خودتان سوال‌های چَپَکی بپرسید

وقتی سیستم ذهنی شما روی عادت های پولساز متمرکز نباشد، به طور پیوسته از خودتان سوال‌های بد می‌پرسید. در کتاب عادت‌های پول‌ساز 

مثلا می‌گویید : «ای وای چرا این کار رو کردم؟»، «من واقعا عقل هم دارم؟»، «چرا این راه‌حل به ذهنم نرسید؟» و … . هنگامی که شما چنین سوال‌هایی را از خودتان می‌پرسید، ذهنتان شروع به گشتن می‌کند. و نمونه‌های تمام رنگی از سریال اشتباه‌های شما را پیش چشمتان هویدا می‌سازد. به همین دلیل است که می‌گویند ذهن شما دوست یا دشمنتان نیست.

 • ذهن ما چه میکند ؟کتاب عادت‌های پول‌ساز

ذهن شما، خدمتکار شما است. آفریده شده است تا بدون چون و چرا چیزهایی که به او فرمان می‌دهید را اجرا کند. شما با احساستان به ذهنتان فرمان می‌دهید. حالا وقت آن رسیده است که با پرسیدن نوع متفاوتی از سوال‌ها، دستور جدیدی به ذهنتان بدهید و او را به سراغ انجام کاری مفیدتر بفرستید.

این بار از خودتان بپرسید :

 • «چه زمان‌هایی بهترین خودم بودم؟»

 • «هنگام انجام چه کارهایی شاد هستم؟»

 • «چه چیزی به من قدرت می‌دهد؟»

 • «چه کسانی از من تعریف کردند؟»

و … . یادتان باشد، پرسیدن سوال درست، مهم‌تر از یافتن پاسخ درست است.

وقتی برای اولین بار به سراغ ساخت عادت های پولساز می‌روید، ذهنتان در مقابل ایجاد تغییر مقاومت می‌کند. به خاطر عادت ها. اگر در چنین شرایطی کوتاه بیایید، ذهنتان پیروز می‌شود. و کارها را به همان منوال قبلی انجام می‌دهد. پس نباید کم بیاورید! باید همچون یک قهرمان تنیس، پاسخی کوبنده به تمام پرتاب‌های ذهنتان بدهید.

اجازه بدهید مثالی برایتان بزنم :

شما : من حتما در این کار موفق می‌شم!
ذهنتان : دفعه قبلی هم همین رو گفتی!
شما : این دفعه فرق می‌کنه. من کلی چیز یاد گرفتم
ذهنتان : یاد گرفتن اصلا ملاک نیست! دفعه قبل کلی ضرر کردی
شما : عوضش فهمیدم کجای کارم اشتباه بوده
ذهنتان : عوضش کل پس اندازت رو به باد دادی!
شما : هی! یا با من بیا! یا ساکت شو!
ذهنتان : این بار واقعا جدی هستی؟!
شما : بله!
ذهنتان : خب… یکبار دیگه امتحان کردن که ضرری نداره…

در پایان این گفتگو شما پیروز میدان می‌شوید. و ذهنتان را با خودتان همراه می‌سازید. از این گفتگوی فرضی به عنوان یک نمونه برای حاضر جوابی به ذهنتان استفاده کنید. هر چه در پاسخ دادن به ذهنتان حرفه‌ای‌تر شوید، راحت‌تر و سریع‌تر تصمیم‌های خوب را می‌گیرید.

گام دوم : باور تازه خود را تایید کنید

باورها هم مثل خیلی چیزهای دیگر به تایید شدن از طرف شما نیاز دارند. در واقع، این کافی نیست که فقط یک باور جدید را برای خودتان بسازید. شما باید به باورهایتان جان بدهید. با شرایط زندگی باورها را تغییر دهید. بهترین روش برای انجام این کار، تکرار پیوسته آن باورها با خودتان است. باید تا زمانی که باورتان را باور کنید آن را همچون یک وِرد برای خودتان بخوانید!

این روش به طرز عجیبی جواب می‌دهد! چون بعد از چندین بار تکرار کردن، ناخودآگاهتان متوجه وجود این باور می‌شود. و آن را به صندوق‌خانه خودش راه می‌دهد. وقتی ذهن ناخودآگاهتان چیزی را قبول می‌کند، فرایند ورود چیزهایی از جنس آن باور را در زندگی‌تان به راه می‌اندازد. شما صاحب تجربه‌های جدید، فرصت‌های تازه، آدم‌های خیلی بهتر، عادت های پولساز قدرتمندتر و نگرشی متفاوت‌تر خواهید شد.

از استرس نترسید، آن را مدیریت کنید

کتاب عادت‌های پول‌ساز

مدیریت اضطراب و فشارهای کاری یکی از جالب‌ترین و اثربخش‌ترین عادت های پولساز است. کسی که بتواند ذهن خود را در دست بگیرد، توانایی هر کاری را خواهد داشت. وقتی حرف از استرس می‌شود,

در کتاب عادت‌های پول‌ساز انسان‌ها دو حالت بیشتر ندارند :

 • گروه اول آنانی هستند که بر استرس پیروز می‌شوند و آن را مدیریت می‌کنند.

 • گروه دوم آنانی هستند که اینکه اجازه می‌دهند استرس، کنترل زندگی‌شان را در دست بگیرد.

در هر دو حالت، افرادی هستند که به موفقیت رسیده‌اند. با این تفاوت که مسیر گروه اول -یعنی کسانی که استرس را مدیریت کردند – هموار و آفتابی و مسیر گروه دوم – یعنی کسانی که اجازه دادند استرس زندگی‌شان را یک لقمه چپ کند – سنگلاخی و ابری است. بدون شک، یک انسان عاقل، مسیر آفتابی و هموار را انتخاب می‌کند. به همین دلیل باید با راه‌هایی که افسار مدیریت استرس را به دستتان می‌دهند آشنا شوید. و در ادامه مقاله، یکی از معروف‌ترین روش‌های مدیریت اضطراب را به شما معرفی می‌کنیم.

مدیتیشن ؛ میانبری به درون


مراقبه کردن یا مدیتیشن. نامی با کلاس. به همین دلیل، افرادی که در مسیر رشد و ساخت عادت های پولساز هستند، متاسفانه سراغی از این مسکن و آرامبخش بی‌عوارض نمی‌گیرند. آنها فکر می‌کنند که مدیتیشن کردن متعلق به افراد بیکار است. کسانی که نمی‌دانند با وقت‌های اضافه خود چه کاری انجام دهند! این در حالی است که مراقبه کردن، یکی از عادت های پولساز است که افراد بسیاری و ثروتمند از آن برای سر و سامان دادن به افکار خود و مدیریت کردن فشارهای کاری، نهایت استفاده را می‌برند. مراقبه کردن روش‌های گوناگونی دارد. شما باید هر کدام از آنها را دست‌کم چند بار انجام دهید تا بتوانید مراقبه ویژه خودتان را پیدا کنید.

دیگران را نه به خاطر آنها، به خاطر خودتان ببخشید

گاهی برخی دانسته یا ندانسته باعث رساندن آسیب‌های مختلف به ما می‌شوند. چه این آسیب‌ها روحی باشند و چه مالی. در هر حال، آتشی از خشم و سرزنش را در وجودمان شعله‌ور می‌سازند. نکته تلخ ماجرا این است که چنین آتشی می‌تواند ما را از درون بسوزاند. و اندوخته انرژی‌مان را به یغما ببرد. پس بهترین راه برای ما و نه آنها، بخشیدنشان است.

در مورد معنای بخشیدن باید نکته‌ای بسیار مهم را گوشزد کنیم :

وقتی می‌گوییم دیگران را ببخشید به این معنا نیست که با بخشیدن آنها عمل اشتباهشان را تایید کرده. یا آن را فراموش کنید. این کار اشتباه است و باعث می‌شود که آن فرد نه تنها از انجام عملش پشیمان نشود بلکه دوباره فکر تکرار آن کار در ذهنش چرخ بزند! منظور دقیق ما از بخشیدن این است که به جنجال فکری خودتان با اشتباه آن فرد پایان دهید. و آن را رها کنید.

با این کار، آتش داغی که برای مدتی طولانی در مشتتان نگه داشته بودید را به زمین می‌اندازید و راحت می‌شوید. به همین دلیل است که بخشیدن هم جزو عادت های پولساز به شمار می‌رود. چون نگاه شما را از دردها و ناراحتی‌های گذشته برمی‌دارد و آن را به سمت فرصت‌های تازه آینده متوجه می‌کند. این بخشش می تواند شامل اتفاقاتی که پیرامون زندگی, معاملات ارز دیجیتال و حتی زمانی که از دست خودمان بابت مسئله ای ناراحت هستیم هم شامل شود.

سپاس گزاری، دروازه‌ای به سمت نعمت‌های بی‌انتها و تشکیل عادت های پولساز

سپاسگزاری کردن، گل سرسبد و مهم عادت های پولساز است. تمام کسانی که ثروت خود را با شادی و با کمک اتفاق‌هایی باور نکردنی ساخته‌اند، سپاسگزارهایی واقعی بوده‌اند. در حقیقت، روند درست هم همین است. شما نباید برای به دست آوردن ثروت، چیزی که جوهره‌اش را در وجودتان دارید به خفت و خواری بیفتید یا عذاب بکشید. فرایند به دست آوردن ثروت باید در مسیری جذاب، دوست داشتنی و هیجان انگیز باشد. می‌توانید با سپاسگزاری کردن، این لطف را در حق خودتان انجام دهید. هم در مسیر هدفی هم در شکست ها هم در هدف ها.

چرا سپاسگزاری کردن باعث رسیدن به ثروت می‌شود؟

۱. چشم ما را به جمال فرصت‌ها روشن می‌ کند :

مشکل ما این است که فکر می‌کنیم فرصت‌ها در جنگلی دور و دراز، زیر سنگی جادویی که توسط دو اژدها محافظت می‌شوند پنهان شده‌اند. در حالی که بهترین و پولسازترین ثروت‌ها جایی درست بیخ گوش ما هستند. وقتی در مورد چیزهایی که اکنون در دست داریم سپاسگزاری می‌کنیم قدر آنها را بیشتر می‌دانیم. و می‌فهمیم که آنها واقعا بهترین فرصت‌های زندگی ما هستند که به رایگان در اختیارمان قرار گرفته‌اند.

۲. به ما کمک می‌ کند تا رابطه‌های قدرتمندی با آدم‌های فوق‌العاده بسازیم 

سپاسگزاری کردن در مدت کوتاهی، امواج ارسال شده از سوی افکار ما را اصلاح می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که ما افرادی با انرژی بالا و با امواج جدید ذهنی‌مان را به سوی خودمان جذب کنیم. این همان چیزی است که واقعا در مسیر رسیدن به ثروت به آن نیاز داریم. یعنی درست کردن حلقه‌ای بزرگ از افرادی که ذهنشان به جای فقر و نیستی روی ثروت و فزونی تنظیم شده است. چنین افرادی ما را هم با خودشان بالا می‌کشند. و مسیر بازگشت به سمت فقر را به روی ما می‌بندند. چه چیزی از این بهتر؟!

۳. انعطاف پذیری ما را افزایش می‌ دهد

عادت های پولساز، نتیجه‌های گسترده‌ای روی زندگی ما می‌گذارند. سپاسگزاری کردن هم به عنوان یکی از همین عادت‌های مهم، بخش‌های زیادی از زندگی‌مان را مثل یک معجزه، بهبود می‌بخشد. قدردانی کردن باعث می‌شود که ذهن ما نگرش مثبتی به ماجراها پیدا کند. این قضیه به شکلی مستقیم روی انعطاف‌پذیری ما تاثیر می‌گذارد و به ما کمک می‌کند تا در شرایط گوناگون، بهترین تصمیم را شناسایی کنیم.

با آغوشی باز به استقبال چیزهای تازه بروید و عادت های پولساز 

استقبال کردن از تغییرات، نیازمند داشتن نگاهی دوراندیشانه است. تا بتوانید از میان تازگی یک ماجرا به سودمندی آن پُل بزنید. این کار یکی از عادت های پولساز است که طلایی‌ترین فرصت‌ها را درست در کف دستانتان قرار می‌دهد. بنابراین، وقتی برای اولین بار با چیزهای تازه روبه‌رو می‌شوید، سعی کنید بدون قضاوت کردن به دنبال کشف فرصت‌های رشد در آن را بگردید. این همان کاری است که افراد پیش‌رو انجام می‌دهند. هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید این کار انجام دهید.

در لحظه زندگی کنید، چون آن تنها زمانی است که دارید

عادت های پولساز

شاید بتوان گفت که این مورد، یکی از سخت‌ترین عادت های پولساز باشد :

چون بیشتر ما یا در زمان گذشته یا در آینده زندگی می‌کنیم و اصولا کار خاصی با زمان حال نداریم. این در حالی است که زمان حال، تنها زمان واقعی در زندگی ما است که می‌توان بر قالیچه آن سوار شد و به آینده رسید. برای زندگی کردن در لحظه باید به زمان حال خود، جان بدهید. باید آن را به عنوان بهترین بخش از عمرتان به رسمیت بشناسید و اجازه بدهید که در آن لحظه‌های ارزشمند به شما خوش بگذرد.

البته منظور این نیست که هر روز به گردش بروید یا چند ساعت در روز بازی کنید. بدون شک با این کارها دیگر فرصتی برای کار کردن و کسب ثروت باقی نمی‌ماند. منظور من این است که کارتان را به تفریحتان تبدیل کنید یا دست‌کم، به دنبال بخش‌هایی جذاب در کارتان بگردید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا عاشق لحظه به لحظه زندگی‌تان شوید و به جا فرار کردن به آینده یا پناه بردن به گذشته در زمانی که واقعا وجود دارید زندگی کنید.

سخن اصلی استلان موریرا در کتاب عادت های پولساز 

نویسنده کتاب عادت‌های پول‌ساز

اگر شما به دنبال تغییر در زندگی هستید :

کتاب عادت‌های پول‌ساز (Million Dollar Habits) اطلاعاتی به شما می‌دهد. استلان موریرا کتاب عادت های پولساز را با هدف کمک کردن به افراد عادی برای ساخت عادت‌های قدرتمند در زندگی‌شان نوشت. این کتاب به شما کمک می‌کند که ذره‌ ذره این موضوع را متوجه بشوید. که و اولین گام در دست‌یابی به هدف‌تان، بهبود خودتان است. حتی پیشنهاد می شود قبل از وارد شدن به حوزه ارزهای دیجیتال این کتاب ها مطالعه شود. چون این کتاب مربی شما برای موفقیت خواهد بود.

استلان موریرا نوسنده کتاب عادت‌های پول‌ساز :

او بارها و در جای جای کتابش به این اشاره کرده بود که عادت‌های کوچک و ساده می‌توانند تغییرات بزرگی را در زندگی انسان به وجود بیاورند. عادت‌هایی که استلان به آنها پرداخته بود چیزهای تازه‌ای نبودند اما بیشتر افراد عادی و حتی فقیر، آنها را به رسمیت نمی‌شناسند. و دقیقا به همین دلیل است که به جای ثروتمند شدن مدام در فقر غوطه‌ور می‌شوند.

تخمین زده‌ شده حدود ۹۵ درصد از کارهایی که روزانه انجام می‌دهیم از چیزی جز عادت خالص سرچشمه نمی‌گیرد. به‌ عنوان‌ مثال :

صبح از خواب بیدار شدن و بلافاصله گوشی را برداشتن، تا دیروقت بیدار ماندن. و تکالیف را انجام دادن، هر روز صبحانه یک چیز خاص را خوردن. هر روز از یک مسیر خاص به سر کار رفتن. این‌ها فعالیت‌های عادی هستند. که هر کدام به‌ گونه‌ای شخصی‌ سازی‌ شده‌اند. ما موجوداتی وابسته عادت هستیم.

عادت‌هایی که داریم می‌توانند در رفتارهای خنثی، مثبت و منفی ما را تحت تأثیر خود قرار دهند. عادت‌هایی که خنثی هستند، هیچ تأثیر قابل‌ توجهی بر شیوه زندگی ما ندارد. اما عادت‌های مثبت و منفی تمام زندگی ما را به طرز چشم‌گیری می‌توانند شکل بدهند.

عادت منفی :

وقتی یک عادت منفی می‌تواند پیشرفت شما را کند کرده و بر شیوه زندگی شما تأثیر بگذارد، یک عادت مثبت می‌تواند همه‌ چیز را بهبود بدهد. و این عادت مثبت برای شما، امکانات، پیشرفت، سلامتی، فراوانی، شادی، عشق و موفقیت به ارمغان می‌آورد. در این مقاله کتاب عادت‌های پول‌ساز به نکات مهمی اشاره شد. 

. . اجازه دهید این کار را انجام دهد و بدین‌سان شما زندگی فراتر از چیزی که تصورش را می‌کردید خواهید داشت.

کتاب عادت‌های پول‌ساز از مجموعه کتاب‌های زندگی و کسب‌و‌‌کار موفق برای همه است. اگر می‌خواهید بزرگ‌ترین قدم را برای تغییر زندگی‌تان و حرکت به سمت ثروتمند شدن بردارید، کتاب بخوانید و کتابهایی نظیر کتاب عادت‌های پول‌ساز را مطالعه کنید. کار را از عادت‌های خودتان شروع کنید. خیلی ساده، خیلی تاثیر گذار!

 

 

 

 

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس
منبع
web.get-headwaygoodreads

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا