شرکت‌ فراورده‌های گوشتی اسکار مایر بسته هات‌داگ‌های با طرح دوج کوین خود را به حراج گذاشت

شرکت فراورده‌های گوشتی اسکار مایر (Oscar Mayer)، یک بسته منحصر به فرد از هات‌داگ‌های با طرح دوج‌کوین را به حراج گذاشته است. قیمت پایه این بسته ۲,۰۰۰ دلار درنظر گرفته شده است و تاکنون ۷۲ نفر برای خرید آن درخواست داده‌اند. بالاترین قیمت پیشنهادی ۳,۰۵۰ بوده است. تمامی درآمد حاصل از فروش این بسته هات‌داگ منحصر به فرد به سازمان خیریه فیدینگ آمریکا (Feeding America) اهدا خواهد شد.
بسته ها در تعداد کم تولید شده و محدود که روی آنها از wieners themed Dogecoin یعنی مخصوص برندگان دوج کوین با یکی از بهتیرین ترکیبات این شرکت در بسته های شامل ۱۰ سوسیس و یک عکس از سگ محبوب شیبا اینو بر روی بسته بندی، همراه با “معادل نقدی” از ۱۰،۰۰۰ Dogecoin (DOGE) پیشنهاد شده.
حراج قرار است در آگوست ۷ انجام شود ولی در حال حاضر این شرکت در توییت خود یک لینک ثبت نام گذاشته با متنی :
 «شما با این به ماه خواهید رفت پس وارد لینک شوید!»

و تاکنون ۷۲ نفر برای خرید آن درخواست داده‌اند. بالاترین قیمت پیشنهادی ۳,۰۵۰ بوده است. تمامی درآمد حاصل از فروش این بسته هات‌داگ منحصر به فرد به سازمان خیریه فیدینگ آمریکا (Feeding America) اهدا خواهد شد.

این حراج بخشی از مزایده ایبی Ebay’s برای خیریه است و تمام درآمد حاصل از فروش به بانک مواد غذایی و سازمان امداد کمک به گرسنگان و تسلامت و تغذیه آمریکا خواهد رفت. تصویر پروفایل اسکار مایر در توییتر در حال حاضر حاوی تصویری از دوج کوین با پوششی از سایه های اسکار مایر است.

در حالی که قیمت DOGE این اواخر در حال مبارزه کردن بوده،ولی همین برنامه برای یکی دیگر از memecoin ارز دیجیتال که حمایت شده بود توسط یک جامعه Reddit منجر به افزایش قیمت شده است. قیمت CryptoCurrency Moons (MOON) این ارز دیجیتالی در طول هفته گذشته ۱۱۲ درصد افزایش یافته است که از ۰٫۱۶ دلار در ۲۹ ژوئیه به ۰٫۳۴ دلار تا امروز می رود.

اسکار مایر در فهرست طولانی و معروف برندهای محبوبی قرار دارد و در لیست واگن باند های کوین تلگراف هم قرار دارد.مانند برند Axe که Cointelegraph در تاریخ ۲۰ ژوئیه گزارش داد که تولید کننده محصول نظافت مرد Axe راه اندازی و محصولی محدود به اسم اسپری بدن به نام “Dogecan” تولید کرده و در این لیست قرار گرفت.

شرکت های دیگری عبارتند از اسلیم جیمز، اسنیکرز و راه شیری، که همه آنها جشن روز Doge در تاریخ ۲۰ آوریل شرکت کرده بودن در حال پیوستن برای چنین برنامه ای هستن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا