بازی در متاورس با موبایل

ورود به دنیای جذاب متاورس

مردم به دنبال تلفن‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های هوشمند برای ورود به دنیای مجازی متاورس و بازی در متاورس با موبایل هستند. در زمانی که همه مردم به فکر متاورس هستند دیگر کسی به دنبال واقعیت مجازی نیست. و به بیان دیگر این فناوری کمی از مد افتاده است.

با گسترش اینترنت در سطح جهان تجربه‌های بازی، استفاده از رسانه‌های اجتماعی و همچنین بحث خرید مجازی در دنیا به وجود آمد. که تمام این کارها را می‌توان به وسیله یک کامپیوتر انجام داد. در حالی که اختراع و تولید کامپیوتر در زمان خودش یک انقلاب محسوب می‌شد. اما گوشی‌های هوشمند باعث گسترش و استفاده گسترده از این تکنولوژی در سطح جهان شد.

در حال حاضر کاربران گوشی‌های هوشمند این انتظار را دارند تا بتوانند تمامی فعالیت‌های آنلاین خود را با گوشی‌های هوشمند خود انجام دهند. زیرا اکثر این تعاملات در گوشی‌های هوشمند در حال اتفاق افتادن است. این موضوع هم در بین مردم عادی در سطح جهان و هم در بین تعداد زیادی از کسانی که علاقه به بازی کردن با گوشی خودشان را دارند کاملا مشهود است.

بازی “RoboHero” یک بازی موبایلی با کیفیت بالا و آسان است. در این بازی شما می‌توانید تجربه بازی متاورسی با رمز ارز ترا (LUNA) را به صورت ادغام شده داشته باشید. این بازی اولین بازی متاورسی و دارای بحث کسب درآمد بر روی گوشی‌های هوشمند است.

تیم این پروژه می گویند:

 

هدف ما از ایجاد این بازی این است که مبلغ ورودی به این بازی را به پایین‌ترین حد خودش برسانیم. کسب درآمد از بازی کردن به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی پول بدست بیاورید. شما تنها چیزی که برای بازی کردن نیاز دارید یک گوشی هوشمند، مقداری رمز ارز LUNA و یک برنامه است.

این بازی علاوه بر داشتن این بعد متاورس، این بازی به ارائه بالاترین کیفیت گیم به کاربران خودش افتخار می‌کند. این بازی همچنین برتری خودش را در خط داستان بازی، رقابت منصفانه بین بازیکنان و همچنین توانایی کسب درآمد از طریق ارائه ابزارهای مالی غیرمتمرکز (DeFi) به ظهور رسانده است. این گروه با پلتفرم بازی‌سازی “StarTerra” برای پروژه‌های زنجیره “Gamerhash” و “TerraLuna” خود همکاری دارد.

بازی RoboHero چیست؟

بازی RoboHero چیست؟

داستان بازی “RoboHero” در سال 31337 آغاز می‌شود، یعنی در زمان که یک فجعه زیست محیطی هم محیط‌زیست و هم نسل بشر را به طور کامل از بین برده است. در این بازی، RoboHeroها یک سری موجودات زنده مکانیکی یا بیو ربات هستند که با داشتن میل به بهبود شرایط جهان پدید آمده‌اند. در این بازی فقط دو حالت برای بازی کردن وجود دارد. حالت اول بازیکن در مقابل محیط بازی و حالت دوم بازیکن در برابر بازیکن.

  بازیکنان در این بازی متاورسی می‌توانند از NFTهای زمینی که پایه و اساس نبرد بین بازیکنان در این بازی است استفاده کنند. در این بازی صاحبان زمین دارای 5 درصد از سهام استخر “LUNA” هستند. که قبل از شروع مبارزه جمع آوری می‌شود. در این بازی متاورسی از NFTها می‌توان برای انتشار بیلبوردهای تبلیغاتی کاربران استفاده کرد. آنها می‌توانند برندهای خود را خریداری، اجاره، استفاده و یا حتی بفروشند.

جنبه درآمد این بازی شاید مهم‌ترین جنبه آن باشد. در این بازی توکن‌های “ROBO” به عنوان پاداش به بازیکن برنده اعطا می‌شود. در نتیجه بازیکنان می‌توانند از این توکن‌ها برای کارهای مختلف خودشان استفاده کنند. حساب‌های موجود در این بازی همچنین به کیف پول “Terra Station” بازیکنان مرتبط خواهد شد. تا به کاربران این اطمینان را بدهد که انتقال توکن‌ها به کیف پول کاربر می‌تواند به سادگی یک کلیک باشد. این قابلیت می‌تواند بخشی از سیستم پرداخت فوری در این بازی باشد.

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا