شتاب سولانا در رالی و رسیدن به بالاترین سطح قیمتی خود

رمزارز شبکه سولانا SOL

به رتبه خوبی در بین بزرگترین رمزارزها بر اساس مارکت کپ رسیده است. سولانا به عنوان رقیب بلند مدت اتریوم و راه دیگری برای ایجاد برنامه ها و راه حل های مالی غیر متمرکز با مزایای مختلف در نظر گرفته می شود.

رمزارز سولانا در سه هفته سه برابر شد و در حال حاضر به مارکت کپ ۴۱/۳ میلیارد دلاری رسیده است و در نزدیکی ریپل با مارکت کپ ۶۲ میلیارد دلاری قرار دارد. سولانا اخیرا بر دوج کوین غلبه کرد و مارکت کپ آن هم اکنون تقریبا ۱/۵ میلیارد دلار از دوج کوین بیشتر است.

ارز رمزنگاری شده سولانا(Solana) در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ درصد دیگر افزایش یافته است و رالی بی وقفه سولانا، هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinGecko ، این ارز رمزنگاری شده به بالاترین حد خود در تاریخ، یعنی قیمت ۱۵۸٫۱۹ دلار رسیده است.

این شرکت توانسته از ریپل (XRP)، دومین سوددهنده برتر در بین ۱۰ رمزارز برتر، بسیار بهتر عمل کند.

سایر آلت کوین های برتر، پرایس اکشن ضعیفی را نشان می دهند. پولکادات (Polkadot) موفق به کسب تقریباً ۳ درصد شد. در حالی که بقیه بلو چیپ ها عمدتاً هموار باقی می مانند.

سولانا

سولانا پس از پرش به لیست ۱۰ رمزارز برتر، از ارز رمزنگاری دوج کوین (Dogecoin) پیشی گرفت و در حال حاضر، رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است.

در حال حاضر ارزش بازار رمزارز سولانا، تقریباً ۴۶ میلیارد دلار است.

سولانا ، که ادعا می کند یکی از سریع ترین بلاک چین ها در جهان است، از علاقه روزافزون به توکن های NFT ، سود برده است. همچین پلتفرم قرارداد هوشمند آن، آنرا به یک بازیگر اصلی در فضای دیفای (DeFi) تبدیل می کند.

در کنار کاردانو(ADA) و پولکادات، سولانا خود را به عنوان یکی از رقبای اصلی اتریوم(ETH) معرفی می کند.

ارزش کل قفل شده در سولانا

افزایش قیمت سولانا در حالی رقم خورد که فعالیت‌های مرتبط با دیفای در شبکه افزایش یافته است. در طول شش هفته گذشته و از آغاز آگوست ۲۰۲۱، ارزش کل قفل‌شده (TVL) در بلاک چین سولانا ۴.۵ برابر یا به عبارتی ۳۵۰ درصد افزایش یافته است. در همین زمان، قیمت سولانا با افزایش ۴۰۰ درصدی ۵ برابر شده است.

سولانا بار دیگر رکورد زد!

بر اساس داده‌های DeFi Lama، ارزش کل قفل‌شده در زنجیره بلوکی سولانا به اوج ۵.۷۳ میلیارد دلاری رسیده است و پروژه‌های Saber، Raydium، Sunny، Serum و SolFar، پنج پروژه برتر این شبکه هستند.

پروژه Saber به تنهایی ۲۹٪ از کل ارزش قفل‌شده در بلاکچین سولانا را در اختیار دارد. در زمان نگارش این خبر، قیمت هر واحد توکن SBR با ۵۵٪ افزایش در ۲۴ ساعت اخیر، در سطح ۰.۶۴ دلار معامله می‌شود.

در حال حاضر سولانا در شبکه‌های اجتماعی نیز به خوبی مطرح شده است و تمامی توجه بازار را به خود جلب کرده است. با توجه به تحولات قیمتی اخیر، رمز ارز SOL تا هدف ۲۰۰ دلاری فاصله زیادی ندارد.

عملکرد خوب سولانا

منبع: u.today

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا