آینده توکن انفجاری اکسی اینفینیتی از نگاه مایکل ون د.پوپ

پس از اینکه توکن اکسی اینفینیتی (AXS) طی ۳۰ روز گذشته سر به فلک کشید، تریدر و تحلیلگر مشهور ارزهای رمزنگاری شده، مایکل ون د.پوپ مسیر حرکت پیش روی این دارایی را ترسیم کرده است.

طبق اعلام پلتفرم تحلیل داده CoinGecko، رمز ارز AXS که در اصل توکن نظارتی پلتفرم Axie Infinity است، طی یک ماه گذشته بیش از ۸۰۰ درصد رشد کرده است، به طوریکه این بازی معاملاتی و مبارزه ای مبتنی بر بلاکچین اکنون به پر درآمدترین اپلیکیشن غیرمتمرکز (DApps) تبدیل شده است.

دارندگان توکن AXS می توانند مسیر حرکت جهان درون بازی را شکل داده و در مورد پروپوزال های موثر بر این پلتفرم رأی دهند.

رشد Axie Infinity در حالی اتفاق می افتد که بقیه بازار رمزنگاری با ریزش شدیدی مواجه شده و در ماه گذشته ۳۰۰ میلیارد دلار از کل سرمایه بازار خود را از دست داده است. ون د.پوپ با اشاره به رشد ۹ درصدی اخیر این ارز می نویسد ظاهراً AXS اکنون در وضعیت اشباع خرید قرار دارد و اگر تریدرها بخواهند وارد بازار شوند، احتمالاً در معرض “ضرر سنگینی” قرار می گیرند. وی معتقد است که AXS در نهایت شدیداً اصلاح خواهد شد.

ون د.پوپ توصیه می کند که معامله گرانی که قصد دارند به بازار AXS وارد شوند باید مراقب باشند که نقطه ورود مناسب و خرید این ارز زمانی است که به نقاط حمایتی نزدیک می شود نه نقاط مقاومتی. اولین سطح حمایتی مهم برای این ارز در منطقه ۰٫۰۰۰۵۵ ساتوشی  (sats) و پس از آن ۰٫۰۰۰۳۵ و ۰٫۰۰۰۱۵ واقع است.

 

 

کمنبع: dailyhodl

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا