صعود رمرزارز سولانا و لونا و سه ارز دیجیتال که می‌توانند این را تکرار کنند

صعود رمرزارز سولانا و لونا و سه ارز دیجیتال. گفته تحلیل‌گر که مطرح کرد:‌ سه ارز دیجیتال دیگر می‌توانند صعود سولانا را تکرار کنند رشد و۷۰۰٪ قیمت لونا؛ رمز ارز LUNA را به رتبه ۱۱ بازار رساند:

یکی از تحلیل‌گران مطرح بازار ارز دیجیتال می گوید از صعود رمرزارز سولانا و لونا و از ۳ آلت کوینی نام برده است که می‌توانند جهش تاریخی سولانا را تکرار کنند.

به گزارش دیلی هودل 

سولانا در حال حاضر ششمین ارز برتر بازار است. و با قیمتی حدود ۱۷۵ دلار معامله می‌شود. این ارز دیجیتال که بر بستر یک پلتفرم مبتنی بر قراردادهای هوشمند با همین نام فعالیت می‌کند، از زمان رسیدن به کف قیمتی ۲۳.۴۷ دلاری در ژوییه (تیر)، تاکنون بیش از ۶۰۰ درصد رشد داشته است.

صعود رمرزارز سولانا و لونا مایکل ون دپوپ (Michael van de Poppe) :

معامله‌گر و کارشناس بازار ارزهای دیجیتال. از زمان رسیدن قیمت سولانا به اوج تاریخی جدید رسید. توکن‌های مربوط به پلتفرم‌های بلاک چینی و غیرمتمرکز تزوس (Tezos)، پولکادات و کازماس (Cosmos) را زیر نظر گرفته است.

او به ۱۲۳,۰۰۰ دنبال‌کننده خود در یوتیوب گفته است. که اتم (ATOM)، ارز دیجیتال اصلی شبکه کازماس، بر اساس ساختار بنیادی (فاندامنتال) بازار خود آماده است تا یک جهش قیمتی را تجربه کند.

صعود رمرزارز سولانا و لونا و ون دپوپ گفته است:

اگر قرار باشد ارزی را معرفی کنم که یک راهکار لایه اول است و راه سولانا را در پیش می‌گیرد، [گزینه‌های من] تزوس، پولکادت و البته کازماس خواهد بود که با توجه به ساختاری که دارد شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد.

ون دپوپ می‌گوید ارز دیجیتال اتم در بازار جفت‌ارز «اتم/ بیت کوین» در یک دوره انباشت ۲ ساله معامله می‌شود و افزود که پس از صعودی‌شدن بازار اتم/ بیت کوین در ماه اوت (مرداد)، به نظر می‌رسد که این ارز دیجیتال مجدداً سطح حمایتی ۰.۰۰۰۵۱ بیت کوین (۲۲.۸ دلار) را آزمایش کند.

ون دپوپ برای پیش‌بینی حرکت بعدی اتم دو سطح قیمتی کلیدی را معرفی کرده است. او می‌گوید:

آزمایش مجدد سطح ۱۷.۴۷ دلار پایان خوبی داشت. و هر چیزی که در جریان سقوط چند روز پیش از دست رفته بود. بازیابی شد. تصور می‌کنم که به حرکت خود ادامه خواهیم داد. و اوج‌های پیش رو را خواهیم شکست. اهداف بعدی که برای کازماس در نظر گرفته‌ام ۴۷.۵۰ و ۷۲ دلار است.

در لحظه نگارش این گزارش هر واحد اتم با قیمتی حدود ۲۷ دلار معامله می‌شود. و قیمت در ۲۴ ساعت گذشته کاهشی ۳.۵ درصدی داشته است.

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس
منبع
cointelegraphdailyhodl

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا