تقاضای زیادی برای پرداخت با رمزارزها وجود دارد

مطالعه ای جدید نشان می دهد که بر اساس داده های جدید، پرداخت با رمزارزها مانند بیت کوین به یکی از بزرگترین خواسته های مصرف کنندگان در کنار سرمایه گذاری بلند مدت تبدیل شده است.

Pymnts، نشریه با محوریت پرداخت ها، روز دوشنبه گزارشی از ترجیحات مصرف کنندگان در مورد پرداخت رمزارزی منتشر کرد. این مطالعه که با عنوان “شیوه نامه پرداخت رمزارزی: استفاده از رمزارزها به عنوان یک گزینه پرداخت افزایش می یابد” منتشر شد، نظر بیش از ۸۰۰۰ مصرف کننده در ایالات متحده، از جمله دارندگان حال حاضر و سابق رمزارزها و همچنین غیر صاحبان رمزارزها را تجزیه و تحلیل می کند.

این مطالعه که با همکاری شرکت پرداخت رمزارزی BitPay انجام شد، نشان داد که دارندگان و غیر صاحبان رمزارزها به پرداخت های رمزارزی علاقه مند هستند. حدود ۹۳ درصد از کاربران رمزارزی که پاسخ داده اند اظهار داشته اند که در آینده به خرید با استفاده از رمزارزها می پردازند، در حالی که ۵۹ درصد از مصرف کنندگان که هرگز با رمزارزها کار نکرده اند، علاقه مند به استفاده از آن برای خرید هستند.

بیش از ۶۰٪ از دارندگان رمزارزها اظهار داشتند که “بسیار” علاقه مند هستند از رمزارزها به عنوان روش پرداخت خصوصی تر یا امن تر خریدهای آنلاین استفاده کنند، در حالی که ۲۳٪ از غیر مالکین، علاقه مند به استفاده از رمزارزها برای این اهداف هستند. علاوه بر این، ۵۷ درصد از دارندگان رمزارزها نیز اظهار داشتند که اگر چنین گزینه های پرداختی به طور خودکار در تسویه حساب آنها وجود داشته باشد، به خرید آنلاین با رمزارزها علاقه مند خواهند بود. در مقایسه، نزدیک به ۲۱ درصد از غیر مالکین اظهار علاقه یکسانی در این موضوع کردند.

 in cryptocurrency - مطالعه ای جدید نشان می دهد که تقاضای زیادی برای پرداخت با رمزارزها وجود دارد

علیرغم اینکه صاحبان رمزارزها و غیر مالکان علاقه زیادی به پرداخت های رمزارزی نشان می دهند، سطح پذیرش این گونه پرداخت ها هنوز پایین است. این مطالعه نشان داد که بیش از ۵۰٪ از غیر مالکین “موافق” یا “کاملاً موافق” هستند که فروشندگان کافی برای پذیرش پرداخت های رمزارزی وجود ندارد. ۳۰٪ دیگر اظهار داشتند که استفاده از رمزارزها به عنوان یک روش پرداخت باعث می شود که آنها بیشتر از هنگام استفاده از روش های سنتی مانند کارت های اعتباری خرید کنند.

پرداخت های رمزارزی تنها استفاده از رمزارزها مانند بیت کوین نیست. روز سه شنبه، صرافی Coinbase یک نظرسنجی از بیش از ۲۰۰۰ بزرگسال بریتانیایی منتشر کرد که نشان می داد ۴۱ درصد از پاسخ دهندگان، انگیزه اصلی خود را از خرید رمزارز به عنوان بخشی از استراتژی سرمایه گذاری بلند مدت می دانند. ۵۱٪ از پاسخ دهندگان نیز گفتند که آنها علاقه مند به گرفتن وام با استفاده از دارایی های رمزارزی هستند.

منبع: cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا