بر اساس گزارشات، توییتر بر روی ویژگی پرداخت پاداش از طریق بیت کوین کار می کند

بر اساس گزارشات، توییتر در حال ایجاد زمینه برای پاداش به صورت بیت کوین برای تولیدکنندگان محتوا است.

با توجه به گفته های MacRumors، آخرین نسخه بتای توییتر در iOS شامل خطوط کدی است که می تواند بیت کوین را به بخش “Tip Jar” این برنامه اضافه کند. در واقع، همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود، مدیر اجرایی توییتر، جک دورسی (Jack Dorsey) پیش از این هم اشاره کرده بود که در حال کار بر روی بخش پرداخت پاداش ها به صورت بیت کوین است.

توییتر، Tip Jar را در ماه می (اردیبهشت) به عنوان راهی برای پاداش دادن به تولید کنندگان محتوا در این پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی معرفی کرد.

اگر گزارشات مربوط به پاداش از طریق بیت کوین درست باشند، BTC در کنار Cash App ،PayPal و Venmo به عنوان گزینه های پرداخت قابل قبول در Tip Jar اضافه می شود.

به عنوان بخشی از این راه اندازی، ممکن است توییتر آموزش مختصری در مورد بیت کوین و شبکه لایتنینگ (Lightning) ارائه دهد. با توجه به بخشی از متن نقل شده توسط MacRumors، ویژگی پاداش از طریق بیت کوین از Lightning Network gateway Strike برای “تولید فاکتورهای لایتنینگ بیت کوین” استفاده می کند.

این آموزش همچنین ممکن است شامل اطلاعاتی در مورد مفاهیمی مانند کیف پول های ذخیره بیت کوین باشد.

ویژگی پاداش از طریق بیت کوین در توییتر جدیدترین مورد از تحولات متمرکز بر بیت کوین برای غول رسانه های اجتماعی و شخص دورسی است. پیش تر در ماه آگوست (مرداد)، رئیس توییتر و Square اعلام کرد که قصد دارد صرافی غیر متمرکزی را برای بیت کوین ایجاد کند.

دورسی قبلاً بیت کوین را کلید آینده توییتر توصیف کرده بود و از قصد این شرکت برای ادغام بیت کوین در خدماتی مانند تجارت و اشتراک صحبت کرده بود.

ویژگی پرداخت پاداش ها از طریق بیت کوین در توییتر از طریق شبکه لایتنینگ، برنامه های ادغام LN در بستر رسانه های اجتماعی که برای اولین بار در ماه ژوئن (خرداد) آغاز شد را نیز تأیید می کند.

در ماه ژوئیه (تیر)، دورسی فاش کرد که Square نیز در حال توسعه یک کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین است.

منبع: cointelegraph

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا