زمان برای خرید این دو آلت کوین

تحلیگر برتر رمزارز می گوید زمان برای خرید این دو آلت کوین “در حال تمام شدن است”

معامله گر و تحلیلگر محبوب Credible Crypto می گوید تقریباً زمان آن رسیده است که دو آلت کوین رشد کرده و به مرحله انباشت خود پایان دهند.

این تحلیلگر به ۲۳۲،۸۰۰ فالوئر خود در توییتر می گوید که XRP و HBAR، دارایی بومی Hedera Hashgraph ، را به عنوان دو دارایی دیجیتالی که آماده استارت زدن روندهای صعودی خود هستند ، بررسی می کند.

“زمان خریدن HBAR و XRP برای شما در حال به پایان رسیدن است. زیاد بخرید. فاصله زیادی تا ماه وجود دارد. “

طبق گزارش کوین گکو ، XRP در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۱٫۲۹ دلار معامله می شود و در هفته بیش از ۹ درصد و در ماه گذشته بیش از ۷۶ درصد افزایش یافته است.

Hedera Hashgraph ، یک شبکه عمومی غیر متمرکز ، در زمان نگارش، شاهد معامله شدن دارایی HBAR خودبا قیمت ۰٫۲۸۳۶۳۹ دلار می باسد و در هفت روز گذشته بیش از ۱۲ درصد و در ماه گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است.

Credible Crypto معتقد است که XRP و HBAR هر دو بازدهی بالاتری نسبت به Solana (SOL) خواهند داشت ، یک پلت فرم قرارداد هوشمند که اخیراً پس از افزایش بیش از ۳۱۰٪ در ماه گذشته ، تبدیل به موضوع داغ روز شد.

“SOL یک کوین جدیدتر است و این اولین دوره صعودی آن است ، نمی توان انتظار داشت که به ارزش بازار بزرگانی برسد که قبلاً دو یا سه دوره صعودی [اینجا] را تجربه کرده اند. SOL در حال حاضر در حال کشف قیمت است (جایی که بزرگترین سودها اتفاق می افتد) در حالی که XRP هنوز به آنجا نرسیده است. “

این تحلیلگر همچنین می گوید که کاردانو (ADA) را با HBAR عوض می کند. ADA در ۳۰ روز گذشته بیش از ۱۱۳ درصد افزایش یافته است زیرا این ماه به ارتقاء برنامه ریزی شده Alonzo خود نزدیک می شود. 

در کوتاه مدت ، Credible Crypto پیش بینی می کند که XRP می تواند تا مقاومت نزدیک خود در ۱٫۵۰ دلار افزایش یابد.

“این تبدیل شدن سطح ۱٫۲۵ دلار به حمایت است که من به دنبال آن بودم. از منطقه عرضه عبور کرد ، خط روند نزولی ما را شکست ، هر دو را به عنوان حمایت مجدداً آزمایش کردیم. تا زمانی که بیت کوین هیچ حرکت نامنظمی انجام ندهد ، ما باید برای ۱٫۵۰+ دلار مشکل نداشته باشیم. “

آلت کوین

او همچنین می گوید HBAR هنگامی که از یک منطقه مقاومت کلیدی عبور کند “پرواز” خواهد کرد.

“آره! منطقه ۰٫۲۸- ۰٫۳۵ دلار مقاومت کلیدی است! اگر از آن بگذرد ما پرواز می کنیم. “

آلت کوین

منبع:dailyhodl

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا