اضافه شدن شبکه پالیگان به یونی سواپ

بعداز برگزاری رای گیری برای اضافه شدن شبکه پالیگان به صرافی Uniswap  و موافقت 99.3% با این طرح؛ یونی سواپ اظهار داشته است که قراردادهای هوشمند را به زودی در پالیگان مستقر می کند.

بر اساس گزارش Cointelegraph  طبق طرح تایید شده در انتخابات درون زنجیره ای این صرافی که 76.2 میلیون کاربر در آن شرکت کرده اند؛ قراردادهای هوشمند نسخه سوم Uniswap در شبکه پالیگان مستقر می شوند.

با موافقت 99.3% رای دهندگان یک صندوق 20 میلیون دلاری ایجاد شده است که 15 میلیون دلار آن برای اجرای کمپین استخراج نقدینگی بلندمدت و 5 میلیون دلار برای پذیرفته شدن Uniswap در پالیگان صرف خواهد شد.

توئیت  Uniswap:

جامعه یونی سواپ به استقرار نسخه سوم یونی سواپ در پالیگان، از طریق یک فرایند حاکمیتی رأی [مثبت] داده است. یونی سواپ لبز ظرف چند روز قراردادهای نسخه سوم را [در شبکه پالیگان] اجرا خواهد کرد.

بنیان گذار شبکه پالیگان Mihailo Bjelic، گفته است که الان زمان خوبی برای استقرار Uniswap در پالیگان است. به گفته او بعد از اتریوم، پالیگان دومین شبکه قدرتمند در حوزه دیفای ( امور مالی غیرمتمرکز) است. او سعی دارد نظر دیگران را برای پذیرش Uniswap از نظر مالی و تکنولوژی جلب نماید.

از زمان ارائه این پیشنهاد Bjelic در 20 نوامبر، تا 18 دسامبر به کاربران فرصت رای دهی داده شده بود. مزیت هایی که برای استقرار در شبکه پالیگان برشمرده شده بود شامل رشد تعداد کاربران، صرفه جویی در هزینه ها، درآمد بیشتر، بازگشت به چشم انداز اصلی Defi و… بود.

نتایج نهایی رأی‌گیری درمورد پیوستن Uniswap به پالیگان:

نتایج-نهایی-رأی‌گیری-درمورد-پیوستن-Uniswap-به-پالیگان

پیش از اینکه پالیگان رای گیری درون زنجیره ای خود را به اجرا بگذارد، Bjelic چند نظرسنجی برای بررسی دیدگاه کاربران درمورد استقرار نسخه سوم Uniswap در پالیگان منتشر کرد و نتایج زیر به دست آمد:

بررسی اجماع کاربران با ۴۴ میلیون رأی موافق (۹۸.۸۷ درصد) و ۵۰۰ هزار رأی مخالف (۱.۱۳ درصد) تصویب شد. در یک رأی‌گیری دیگر هم ۷.۷۹ میلیون نفر (تقریباً ۱۰۰ درصد کاربران) موافق و ۱۰۱ نفر (تقریباً صفر درصد کاربران) مخالف این طرح بودند.

از آنجایی که پالیگان در رقابت مستقیم با اتریوم است و سعی دارد این موقعیت رقابتی را برای خود حفظ کند، تصمیم به اجرای طرحی 200 میلیون دلاری در همکاری با شرکت Seven Seven Six که یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر است، اجرا کند. (یکی از بنیان گذاران این شرکت Alexis Ohanian موسس ردیت است). قرار است این طرح از برنامه های فعال در زمینه بازی و شبکه های اجتماعی که بر بستر پالیگان اجرا می شوند میزبانی کند.

رشد پالیگان در سال 2020 به شدت چشمگیر بود و بیشتراز 3 هزار برنامه غیرمتمرکز و پروتکل متفاوت در این شبکه اجرا شد؛ در این سال چندین پروتکل نیز از شبکه های دیگر به پالیگان مهاجرت کردند.

 

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا