رمزارز کوینکس یا همان CET چیست؟

کوینکس توکن CET یا رمزارز کوینکس توکن برنامه ی رسمی خدمات و ارزش افزوده با تمهیدات جهت بهره مندی از مزایاییست که بر بستر صرافی CoinEx ساخته شده است. توکن در پروتکل ERC 20 صادر شده و در حال حاضر روی زنجیره CoinEx تکامل یافته و به عنوان گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

توکن کوینکس CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می توان آن را دریافت کرد

۱. پاداش معرفی: دوستان خود را برای ثبت نام و معامله در صرافی کوینکس تشویق کنید و در ازای آن  رمزارز کوینکس پاداش بگیرید.

2. خرید رمزارز کوینکس یا (CET):  به صفحه معاملات بروید و CET را با BCH / BTC / USDT و غیره بخرید.

3. تبلیغ برای فروش رمزارز کوینکس توکن یا (CET  :(CET تبلیغاتی برگزار می کند و هر از گاهی رمزارز کوینکس توزیع می کند، شما می توانید در اطلاعیه های رسمی از این توزیع ها مطلع شوید.

امتیازات رمزارز کوینکس

رمزارز کوینکس توکن

استفاده از رمزارز کوینکس یا (CET) به عنوان کارمزد:

کاربران CoinEx می توانند هنگام فعال کردن (استفاده از رمزارز کوینکس به عنوان کارمزد) در حساب خود، کارمزدهای معاملاتی را کاهش دهند. سرویس VIP سفارشی. با خرید مقدار مشخصی از CET ، می توانید عضویت خود را به VIP ارتقا دهید. مشتری VIP می تواند از امتیازاتی از جمله تخفیف کارمزد معاملات، برداشت سریع، خدمات مشتری رو در رو و مواردی دیگر برخوردار شود.

مزایای تبلیغ برای فروش:

coinex-chain

دارندگان توکن کوینکس (CET) در ازای تبلیغات مزایایی کسب می کنند. بعبارت دیگر از ایردراپ توکنهای پروژه های با کیفیت و غیره بهره مند می شوند. CoinEx Chain توکن داخلی CET به عنوان “هزینه گاز” کاربرد دارد. می تواند برای سرمایه گذاری استفاده یا به دیگر دارایی های دیجیتال تبدیل شود. علاوه بر گردش در اکوسیستم CoinEx ، CoinEx قصد دارد تا استفاده از این توکن را در برنامه های کاربردی برای کارهایی مانند پرداخت و غیره گسترش دهد.

بازپرداخت و سوختن این رمزارز

رمزارز کوینکس از طریق مشوق های airdrop، تخفیف در کارمزد معاملات، تبلیغات، باز کردن تیم و غیره صادر و منتشر می شود. با توجه به ارزش تعیین شده توسط رمزارز کوینکس توکن ، CET را از طریق بازار ثانویه به طور روزانه با 50٪ درآمد روزانه خود از کارمزد معاملات خریداری می کند. و در پایان هر کوآرتر آنها را می سوزاند. در همین حال، هنگامی که عرضه در گردش توکن CoinEx یا (CET) به 3 میلیارد کاهش می یابد. CoinEx برنامه خرید و سوختن CET را به حالت تعلیق در می آورد.

قوانین بازخرید رمزارز کوینکس CoinEx

رمزارز کوینکس توکن-cet

سیستم اکولوژی

معاملات آماده : بر اساس موتور تطبیق سریع CoinEx ، از سکه های با کیفیت بالاتری پشتیبانی می کند. و تجربه کاربر را در کنار نقد کردن سریع دارایی ها بهبود می بخشد، معاملات مارجین را معرفی کرده و خدمات خود را در سراسر جهان ارائه می دهد.

پلتفرم معاملاتی مشتقات :

پلتفرم معاملاتی مشتقات CoinEx ، اهرمهای با ضریب بالایی را برای معاملات در اختیار کاربران قرار میدهد و همچنین محافظهایی جهت محافظت از کاربران حرفه ای اعم از اوراق قرضه ی بدون سررسید، تأمین اعتبار و غیره فراهم می کند. در آینده ای که هنوز نیامده است. ما اوراق قرضه ی بدون سررسید رقابتی ای را به بازار عرضه خواهیم کرد. پلت فرم معاملاتی غیر متمرکز: CoinEx زنجیرهCoinEx – عمومی را برای معاملات غیر متمرکز منتشر کرده است. و با معرفی CoinEx DEX که یک پلتفرم تجاری غیرمتمرکز ساخته شده بر اساس زنجیره CoinEx است، راه حلی یک مرحله ای برای انتشار رمزارز کوینکس توکن، پس انداز و تجارت پدید آورده است.

در پایان

با توجه به پیشرفت های زیادی که در چند وقت اخیر از صرافی کوینکس شاهد بوده ایم و به اعتقاد برخی از کارشناسان حوزه کریپتوکارنسی ، کوینکس می تواند رقیبی جدی برای صزافی های بین اللملی دیگری باشد. از قبیل صرافی بایننس در آینده باشد. انتظار داریم که رمزارز کوینکس توکن CET در آینده رشد قابل توجهی را تجربه کند. همانطور که شاهد رشد قیمتی زیادی در بایننس کوین بودیم.

بنابراین در سبد سرمایه گذاری خودتان نیم نگاهی نیز به این توکن داشته باشید. که در حال حاضر قیمت آن بسیار اندک است و پتانسیل رشد زیادی در آن وجود دارد. البته هرگونه سرمایه گذاری در حوزه کریپتوکارنسی همواره با ریسک زیادی همراه است. و ممکن است باعث از بین رفتن کل دارایی های شما شود، بنابراین تیم ما هیچگونه مسئولیتی درباره سود یا زیان ناشی از مشاوره های سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی به عهده نمی گیرد و معتقد است. که خود شما می توانید با درک عمیقی که از این بازار خطرناک دارید ، بهترین تصمیم را بگیرید.

دوره رایگان آموزش کوینکس

با دریافت و مشاهده دوره آموزش صرافی کوینکس(Coinex)، به دنیای جذاب و پرسود رمز ارزها وارد شوید.

آموزش رایگان
صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس
منبع
https://coinmarketbag.com/what-is-cet-coinex-token/https://censed.medium.com/what-is-coinex-token-cet-6bb7c860ca7b

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا