ویلی وو: حالا زمان مناسبی برای خرید رمز ارز بیت کوین است.

تحلیل گر سرشناس حوزه رمز ارز بیت کوین، ویلی وو “Willy Woo” بیان کرده که داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که رمز ارز بیت کوین علی رغم دیدن سطوح ترس شدید در شاخص ترس و طمع، هنوز وارد سیر نزولی خودش نشده است. همین ترس شدید می‌توانید به این معنی باشد که شرایط برای خرید بیشتر مناسب است.

طبق گزارش کوین تلگراف، ویلی وو در پادکستی که مجری آن پیتر مک کورماک “Peter McCormark” بود و در تاریخ 30 ژانویه برابر با 10 بهمن با نام “What Bitcoin Did” منتشر کرد. و نظرات خودش را درباره رمز ارز بیت کوین مطرح کرد. ایشان به معیارهای اصلی و کلیدی مانند تعداد زیاد هولدرهای بلند مدت (منظور کیف پول های که به مدت 5 ماه یا بیشتر در خود رمز ارز بیت کوین ذخیره کرده‌اند) و نرخ رو به رشد انباشت اشاره کرد. که این موضوع نشان می‌دهد که مسیر بازار این رمز ارز هنوز تغییر نکرده و به روند نزولی تبدیل نشده است.

ویلی وو بیان کردند که:

از لحاظ ساختار درون زنجیره‌ای، در شرایطی که شاخص ترس و طمع نشان دهنده اوج گیری ترس است اما چشم انداز این بازار هنوز نزولی نشده است. در این شرایط و بدون شک مردم و افراد عادی ترسیده‌اند. و این فرصت خوبی را برای خرید به وجود آمورده است.

ویلی وو گفته بود که در بازه کوتاه مدت اغلب این نوع اصلاح‌های نزولی در این نوع بازارها را نمی‌توان بدون افزایش قیمت تصور کرد. بعلاوه شکسته شدن روند و سقوط آن تا 20.000 دلار هم امکان پذیر نیست. اگر چنین اتفاقی بیافتد یادآور سقوط 12 ماهه در سال 2018 میلادی که به مدت 3 ماه طول کشید خواهد بود.

نمودار جریان واریز و برداشت بیت کوین در صرا‌فی‌های ارز دیجیتال ویلی وو

قیمت رمز ارز بیت کوین از زمانی که به بالاترین حد خودش یعنی قیمت 69 هزار دلار در نوامبر (آبان) رسید بود، حدود 44% کاهش داشته است. ویلی وو یکی از اصلی‌ترین دلایل کاهش مستمر و ثابت ماندن قیمت در این بازه سه ماه را سرمایه‌گذاران بزرگ می‌داند.

این تحلیل‌گر بیان می‌کند که هجوم رو به افزایش سرمایه‌گذاران و معامله‌گران تازه وارد به این بازار و از طرفی خروج سرمایه‌گذاران از بازارهای آتی رمز ارز بیت کوین در چند سال گذشته، ساختار بازار رمز ارز بیت کوین را تغییر داده است. در این ساختار جدید، قیمت بیت کوین به طور مستقیم با میزان ریسک پذیری و ریسک گریزی معامله‌گران بزرگ که بازار رمز ارزهای دیجیتال را با بازار بورس مقایسه می‌کنند، ارتباط مستقیم دارد.

این تحلیل گر می‌گوید:

اگر در بین سال‌های 2019 تا 2020 میلادی به صورت دورن زنجیره‌ای به فعالیت‌هایی که سرمایه‌گذاران این رمز ارز انجام می‌دادند نگاه می‌کردید. متوجه می‌شدید که آنها در حال ذخیره کردن رمز ارز بیت کوین هستند. جالب است بدانید که کار آنها بر روی قیمت تاثیرگذار نبود، زیرا قیمت این رمز ارز دیجیتال را معامله‌گران بازارهای آتی صرافی‌های دیجیتال تعیین می‌کردند.

آقای ویلی وو همچنین به دلایل اصلی که باعث صعودی باقی ماندن مسیر این رمز ارز می‌شود هم اشاره کردند. ایشان بیان کردند که عواملی مانند تعداد بالای هولدرهای بلند مدتی که بیش از 5 ماه است که دارایی‌های رمز ارز بیت کوین خودشان را نفروخته‌اند. معامله‌گرانی که فروش رمز ارز بیت کوین را در نزدیکی سطح 40 هزار دلار را متوقف کرده‌اند و همچنین نرخ ثابت انباشت رمز ارز بیت کوین، از اصلی‌ترین و مهم‌ترین دلایل جهت ادامه دار شدن این روند صعودی است.

ویلی وو افزود:

اکثر رمز ارزهای بیت کوین در حال گردش بیش از 5 ماه است که دست نخورده باقی مانده‌اند. افرادی که این کار را کرده‌اند به مدت 5 ماه است که رمز ارز بیت کوین خودشان را نگه داشته‌اند و دوست ندارند که آن را با ضرر به فروش برسانند. در نتیجه این افراد زمانی رمز ارزهای خودشان را به فروش می رسانند که بدانند سود بدست می‌آورند. این اتقاق در زمانی رخ خواهد داد که قیمت رمز ارز بیت کوین از بالاترین قیمت تاریخی خودش عبور کند و یک روند صعودی واقعا قوی را شروع کند.

او بیان کرده است که اگر تازه واردها و یا هولدرهای جدید رمز ارز بیت کوین در اکثریت قرار بگیرند. یک نشانه نزولی برای این بازار خواهد بود.

این تحلیل‌گر در پایان بیان کرد:

روند نزولی در سال 2018 میلادی در اوج دورانی اتفاق افتاد که افراد جدید شروع به خرید رمز ارز بیت کوین کردند و این چرخه مجددا تکرار خواهد شد. از دو حالت خارج نیست و آن اینکه این هولدرها یا دارایی های خودشان را می فروشند یا اینکه سرسختانه آنها را نگه می دارند. در این شرایط آن کسانی که تصمیم می گیرند دارایی های بیت کوین خودشان را نگه دارند. در روند صعودی بعدی که قیمت بالاتر رفت دارایی های بیت کوین خودشان را می فروشند.

صرافی ارزنکس تنها صرافی بر پایه کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا